206

Proje Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Proje Yöneticisi / Yönetmeni cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Proje Yöneticisi Yönetmeni İş İlanları

Proje yöneticisi yönetmeni, görev aldığı kurumdaki projelerin idaresinden sorumlu kişidir. Projelerin hazırlanmasında her detay inceleyerek, istenilen şekilde hazırlanmasını sağlar. Projelerin hazırlanması için gerekli olan ekibi kurar. Proje yöneticisi yönetmeni olmak için bu alanda yeterli eğitim ve bilgiye sahip olmak gerekir. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları alanında tecrübeli olan adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. Bu alanda görev almak isteyen adaylar işveren kurumların yayınladıkları iş ilanlarına kariyer.net adresinden ulaşabilir. Türkiye’nin çeşitli bölgeleri için proje yönetici yönetmeni iş ilanları sitede yayınlanır. Sen de farklı ilanları inceleyerek başvuru yapmak istediğin kuruma özgeçmişini kariyer.net üzerinden iletebilirsin.Proje yöneticisi yönetmeni, görev aldığı kurumdaki projelerin idaresinden sorumlu kişidir. Projelerin hazırlanmasında her detay inceleyerek, istenilen şekilde hazırlanmasını sağlar. Projelerin hazırlanması için gerekli olan ekibi kurar. Proje yöneticisi yönetmeni olmak için bu alanda yeterli eğitim ve bilgiye sahip olmak gerekir. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları alanında tecrübeli olan adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. Bu alanda görev almak isteyen adaylar işveren kurumların yayınladıkları iş ilanlarına kariyer.net adresinden ulaşabilir. Türkiye’nin çeşitli bölgeleri için proje yönetici yönetmeni iş ilanları sitede yayınlanır. Sen de farklı ilanları inceleyerek başvuru yapmak istediğin kuruma özgeçmişini kariyer.net üzerinden iletebilirsin.

Proje Yöneticisi Yönetmeni Ne İş Yapar?

Projelerin hazırlanma süreçlerinde görev alan proje yönetici yönetmenleri çeşitli çalışma olanaklarına sahiptir. Ülkenin pek çok bölgesinde projelerde görev alabilecek proje yönetici yönetmenine ihtiyaç duyulur. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları yeni ve güncel olarak kariyer.net adresinde yayınlanır. Proje yöneticisi yönetmeninin çeşitli sorumlulukları vardır. Proje yöneticisi yönetmeni görev aldığı kurumların hizmet alanlarına göre farklı sorumluluklara sahiptir. Bu alanda görev yapan adayların sorumluluklarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Proje yöneticisi yönetmeni projenin hazırlanması sırasında görev alır. Projenin hazırlanma süreçlerini üstlenir.
  • Projenin hazırlanmasında görev alacak ekibi proje yöneticisi yönetmeni belirler. Ekip arasında iş bölümü ve sorumluluk alanlarını proje yöneticisi yönetmeni düzenler. Proje ekibi içindeki iletişimin uygun ve doğru bir şekilde sağlanmasına yardımcı olur.
  • Proje yöneticisi yönetmeni iş başvurusu yapacak adayların işveren kurumların hizmet alanları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir.
  • Proje yöneticisi yönetmeni işveren kurumun belirttiği sürede projenin istenilen şekilde hazırlanması için gerekli planlama ve hazırlıkları yapar. 
  • Farklı sektörlerde görev alan proje yönetici yönetmeni projeyi firmanın hizmet alanına uygun şekilde hazırlayarak sunumunu gerçekleştirir. 

Sanayi, ticaret ve üretim gibi çeşitli kollarda iş olanaklarına sahip olan proje yöneticisi yönetmeni için birçok ilde iş ilanları yayınlanır. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları İstanbul veya diğer kentlerde ikamet eden adaylar için iş olanakları sunar.

Proje Yöneticisi Yönetmeni Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmalı?

Proje yöneticisi yönetmeni için işveren kurumların adaylardan istedikleri eğitim bilgileri değişiklik gösterir. İş ilanlarında bu alanda görev almak isteyen adayların mühendislik fakültelerinden lisans derecesiyle mezun olmaları istenir. Güncel proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları tecrübe sahibi olan ya da tecrübesiz adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. Bu alanda görev almak isteyen adayların çeşitli çizim programları hakkında bilgi sahibi olmaları önem arz eder. Projelerin hazırlık sürecinde çeşitli çizimleri gerçekleştirebilmek için Autocad, Autodesk ve PVSyst gibi bilgisayarlı tasarım programları hakkında bilgi sahibi olmalıdır. İşveren kurumlar adaylardan yabancı dil bilgisi isteyebilir. Proje yöneticisi yönetmeni eleman arayanlar adayların çeşitli niteliklere sahip olmalarını ister. İşveren kurumları belirttikleri niteliklere sahip olan adaylar, farklı sektör ve bölgeler için yayınlanan iş ilanlarına kariyer.net adresinden ulaşabilir.

Proje Yöneticisi Yönetmeni İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar, işveren kurumların adaylardan istediği kriter ve niteliklere dikkat etmelidir. Kurumlar, hizmet alanlarına göre adayların çeşitli özelliklere sahip olmalarını isteyebilir. İş ilanlarında yer alan kurumların çalışma alanları hakkında adayların bilgi sahibi olmaları gerekir. Proje yöneticisi yönetmeni eleman ilanları çeşitli çalışma süreleri ve şartlara sahip olan kurumlar tarafından oluşturulan iş ilanlarını içerir. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanlarına başvuru yaparken ikamet ettiğin bölge veya çevresinde ilanlara başvuru yapman önerilir. Bazı kurumlar adayların esnek çalışma saatlerine uyum göstermelerini ister. Çalışma saatleri de iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları bugün tam zamanlı, yarı zamanlı ve serbest zamanlı olarak görev alabilecek çeşitli adaylar için iş olanakları sunar. 

Proje yöneticisi yönetmeni nasıl iş bulabilir?

Proje yöneticisi yönetmeni iş ilanlarına kariyer.net adresinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde proje yöneticisi yönetmeni iş ilanları yayınlanır. Pek çok farklı sektörün yayınladığı iş ilanlarına internet adresinden ulaşabilir, siteden üyelik oluşturarak online başvuru yapabilirsin.

Proje yöneticisi yönetmeni hangi illerde iş olanaklarına sahiptir?

Proje yöneticisi yönetmeni Türkiye’nin pek çok bölgesi için iş olanaklarına sahiptir. İlgili bölümlerden mezun olan adaylar iş aradıkları bölgeler için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilir. İstanbul, Kocaeli, Gaziantep, Ankara, Bursa ve Sakarya gibi pek çok ilde iş olanakları yer alır. Adaylar işveren kurumların bölgeleri için yayınladıkları iş ilanlarına filtreli arama yaparak kolaylıkla ulaşabilir.

Proje yöneticisi yönetmeni hangi sektörlerde görev alabilir?

Proje yöneticisi yönetmeni pek çok sektörde iş olanaklarına sahiptir. Medya, inşaat, turizm, sağlık gibi farklı hizmet alanlarına sahip sektörler, proje yöneticisi yönetmenine ihtiyaç duyar. Proje yöneticisi yönetmeni olarak görev almak isteyen adaylar kariyer.net adresinde çeşitli sektörlerde oluşturulan iş ilanlarına ulaşabilir.

Proje yöneticisi yönetmeni çalışma ortamı ve koşulları nelerdir?

Proje yöneticisi yönetmeni çalışma ortamı ve koşulları görev alınan kurumların hizmet verdikleri sektörlere göre değişebilir. Projenin hazırlanma sürelerinde saha incelemeleri yapmaları beklenir. Aynı şekilde sorumlulukları gereğince proje sunumları için farklı illere gitmeleri gerekebilir. Çalışma süreleri de projelerin hazırlık sürecine ve yoğunluğuna göre değişebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarında dönemsel / proje bazlı şeklinde alımlar var mı?

Proje yöneticiliği genel olarak belirli bir ürünün ortaya çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmaların yönetiminin üstlenilmesidir. Proje yöneticisi iş ilanları çeşitli sektörler için yayınlanır. Kariyer.net ile proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarına ulaşabilirsin, filtreleme özelliğinden yararlanarak dönemsel/proje bazlı iş ilanlarını listeleyebilirsin. Dönemsel / proje bazlı işlerde çalışma süresi projeye bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarında proje uzmanı görev tanımı nedir?

Proje uzmanı, projenin ortaya çıkması sürecinde yönetici pozisyonunda görev alan kişilerdir. Özellikle yöneticilerin, yapılacak olan projenin amaç ve kapsamına hakim olması beklenir. Sürecin yürütülmesi için gerekli olan unsurların göz önünde bulundurulması ve temel sorumluluklara göre hareket edilmesi gerekir. Proje uzmanı, projenin oluşturulması sürecinde ortaya çıkan sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulmalıdır. Projenin belirtilen zamanda tamamlanması adına gerekli planlamaları yapmalıdır.

Proje yöneticisi/yönetmeni için hangi sektörlerde alım var?

Proje yöneticisi veya proje uzmanı olarak farklı sektörlerde çalışabilirsin. İnşaat, bilgi ve iletişim teknolojileri, otomotiv proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarının yayınlandığı sektörler arasında yer alır. Uzman olduğun veya zaman içerisinde uzmanlaştığın sektöre yönelerek proje yönetimini sağlayabilirsin. Mimarlık veya şehir planlama alanında kendini geliştirerek projelerde uzman olarak görev alabilirsin.

Proje yöneticisi/yönetmeni hangi illerde iş ilanları bulunur?

Proje yöneticisi olarak çeşitli şehirlerde çalışma imkanına sahip olabilirsin. Özellikle İstanbul, Ankara gibi şehirlerde bu pozisyona yönelik iş ilanları yayınlanır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin fazla olduğu şehirlerde de sıklıkla proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanları yayınlanır. Çeşitli sektörlerde, özel ve kamu kuruluşlarının fazla olduğu şehirlerde proje uzmanı veya yöneticisi iş ilanlarına ulaşabilir.

notifications İş Alarmı kur