Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Kağıthane)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Teknoloji

Teknoloji

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Teknoloji

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

FİRMA BİLGİLERİ

1999 yılında "Taşıt Tanıma Sistemi" vasıtasıyla akaryakıt sektörünü otomasyonla tanıştırmaya başladığımız günlerden bugüne kadar 2.5 milyonun üzerinde taşıtta, 7.000’nin üzerinde akaryakıt istasyonunda ilk Turpak tarafından geliştirilen otomasyon çözümleri çalışmaktadır. Bugün Turpak, Dow Jones ve Nasdaq borsalarında hisseleri işlem gören Vontier grubunun bir parçası olan Gilbarco’nun bir iştiraki olarak Türkiye’nin en büyük akaryakıt ve LPG dağıtım şirketlerinin pompa, tank otomasyonu, taşıt tanıma ve ödeme sistemlerinin tek çözüm ortağıdır.

Turpak, Enerji Bakanlığı bünyesindeki Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından lisanslı  yetkilendirilmiş otomasyon şirketi ve Maliye Bakanlığı onaylı pompa yazar kasa (ÖKC) üreticisidir.

Turpak, Türkiye'de ilk olarak RFID Taşıt Tanıma Sistemi kurulumları ve ardından, Pompa Otomasyonu, Entegre Tank Otomasyonu, Entegre Market Otomasyonu, RFID Müşteri Tanıma Sistemi, Akaryakıt ve LPG Tanker Otomasyon Sistemi, Adblue pompa ve tank otomasyon sistemi, taşıt tanıma entegreli yıkama otomasyonu ile sektörü yeniliklerle tanıştırmıştır.

İlave olarak istasyon İstatiksel Envanter Mutabakatı (SIR), Mobil Ödeme, Sadakat programları, Merkez Ofis Yazılımları, Akaryakıt Güvenlik ve Kamera-Alarm Sistemleri, Akaryakıt Erken Uyarı Sistemleri, Araç Takip Sistemleri,  Akıllı Kamera ile Taşıt Tanıma ve Yazar Kasalar ile sektörünün baştan sona bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Turpak, bugün 4.500 m2’lik son teknoloji ile donatılmış yeni binasında, 220 kişilik kadrosuyla ve 100’e yakın Araç ve İstasyon Yetkili Servisiyle sektöre otomasyon çözüm ortağı olarak liderlik etmektedir.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği/ Programcılığı bölümlerinden mezun,
 • Object Oriented Programlama mimarisine hakim, en az 2 yıl tecrübeli,
 • MsSQL (Stored Procedure, Trigger, View)
 • C#, .NET, .NET Core, .NET MVC, Web API, HTML, CSS, javascript, jquery iyi seviyede kullanabilen ve geliştirmeleri yapabilen,
 • Angular, HTML5, CSS3 temel teknolojilerine hakim Responsive Development bilgisine sahip
 • Sorumluluk sahibi, kendine verilen görevleri zamanında teslim edebilen,
 • Güncel teknolojileri takip eden ve kendini geliştirmeye açık,
 • Analitik ve sonuç odaklı,
 • Keyifli ekip ortamında çalışmak isteyen adaylar.

  Aday Kriterleri

  En az 5 yıl tecrübeli
  Üniversite(Mezun)

  ASP.Net Yazılım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  ASP.Net Yazılım Uzmanı ASP.Net Yazılım Uzmanı Maaşları ASP.Net Yazılım Uzmanı Nasıl Olunur? ASP.Net Yazılım Uzmanı Nedir? ASP.Net Yazılım Uzmanı İş İlanları
  Hakkımızda

  1999 yılında "Taşıt Tanıma Sistemi" vasıtasıyla akaryakıt sektörünü otomasyonla tanıştırmaya başladığımız günlerden bugüne kadar 2.5 milyonun üzerinde taşıtta, 7.000’nin üzerinde akaryakıt istasyonunda ilk Turpak tarafından geliştirilen otomasyon çözümleri çalışmaktadır. Bugün Turpak, Dow Jones ve Nasdaq borsalarında hisseleri işlem gören Vontier grubunun bir parçası olan Gilbarco Veeder Root’ un bir iştiraki olarak Türkiye’nin en büyük akaryakıt ve LPG dağıtım şirketlerinin pompa, tank otomasyonu, taşıt tanıma, pompa yazarkasa ve ödeme sistemlerinin güçlü çözüm ortağıdır. Turpak, Enerji Bakanlığı bünyesindeki Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Yetkilendirilmiş Otomasyon Şirketi lisansı almış olup aynı zamanda Maliye Bakanlığı onaylı pompa yazar kasa (ÖKC) üreticisidir. Bununla birlikte Turpak, Türkiye’nin ilk 500’deki Sanayi ve Ticari Kuruluşlarının kurumiçi (in-house) tesislerindeki en büyük pompa ve tank otomasyonu, taşıt tanıma teknolojisi çözüm ortağıdır. Turpak, Türkiye'de ilk RFID Taşıt Tanıma Sistemi kurulumları ve ardından, Pompa Otomasyonu, Entegre Tank Otomasyonu, Entegre Market Otomasyonu, RFID Müşteri Tanıma Sistemi, Akaryakıt ve LPG Tanker Otomasyon Sistemi, Adblue pompa ve tank otomasyon sistemi, taşıt tanıma entegreli yıkama otomasyonu ile sektörü bir çok yeniliklerle tanıştırmıştır. Türkiye'de ilk Kablosuz İstasyon Otomasyonu ile sektörü altyapı tadilat işleminden kurtararak hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlamış ve en önemlisi altyapı tadilat çalışmaları sırasında karşılaşılabilecek SEÇ-G risklerini ortadan kaldırmıştır. Bu ürünlere ilave olarak istasyon İstatiksel Envanter Mutabakatı (SIR), Mobil Ödeme, Sadakat programları, Merkez Ofis Yazılımları, Akaryakıt Güvenlik ve Kamera-Alarm Sistemleri, Akaryakıt Erken Uyarı Sistemleri, Araç Takip Sistemleri, Akıllı Kamera ile Taşıt Tanıma ve Yazar Kasalar ile sektörünün baştan sona ihtiyaçlarını, Turpak kalitesinde hizmet vererek, tek noktadan karşılayabilmektedir. Turpak, akaryakıt dağıtım şirketleri ve filo sahibi şirketlerin işlerini daha verimli ve kârlı yönetebilmeleri için, kazandıran teknolojiler sunmaktadır. Sektörün otomasyonla tanışması ve bugün otomasyonun alışagelmiş bir düzeye ulaşmasında tüm Turpak ailesinin ve çözüm ortaklarının emeği çok büyüktür. Turpak, bugün 4.500 m2’lik son teknoloji ile donatılmış yeni binasında, 200 kişilik kadrosuyla ve 100’e yakın Araç ve İstasyon Yetkili Servisiyle sektöre otomasyon çözüm ortağı olarak liderlik etmektedir. Turpak, Türkiye’de Enerji Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı ile beraber ortaklaşa yürüttüğü birçok projede ülke ekonomisine katkı sağlayan ve destek veren bir şirket olmaktan gurur duymaktadır.

  Şirket Sayfasına Git
  Yan Haklar

  Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim.

  ASP.Net Yazılım Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  ASP.Net Yazılım Uzmanı ASP.Net Yazılım Uzmanı Maaşları ASP.Net Yazılım Uzmanı Nasıl Olunur? ASP.Net Yazılım Uzmanı Nedir? ASP.Net Yazılım Uzmanı İş İlanları