Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Silivri)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

243 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

243 başvuru

Departman

Kalite

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 73.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde AB Komisyonu ve Uluslararası Kalite Standartlarına uygun üretim gerçekleştiren,

Türkiye’nin Arge ve İnovasyona en fazla yatırım yapan ilk 350 firması ve Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşundan biridir.

6 kıtada 100’ e yakın ülkeye ihracat yapan Sapro, dünya genelinde 250’ den fazla müşterisine 1500’ den fazla çeşit ile üretim yapmaktadır ve Islak Mendil sektöründe Türkiye ihracat şampiyonudur.

  • Tercihen MYO ya da üniversitelerin Kimya bölümü mezunu
  • Tercihen FMCG sektöründe benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli (Yetiştirilmek üzere)
  • Yoğun iş temposunda çalışabilecek
  • İyi düzeyde MS Ofis programlarını kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
  • Küçükçekmece / Silivri bölgesinde ikamet eden (servisimiz mevcuttur)


İŞ TANIMI

  • Ürün hammadde, giriş kalite kontrollerini yapmak,
  • Oluşan kalite problemlerini tespit ederek önleyici faaliyetleri kontrol etmek,
  • Üretimin kalite seviyesini düşürebilecek durumları kayıt altına alıp, günlük raporlama yapmak,
  • Ürün kalitesini ve üretim prosesinin verimliliğini arttırıcı iyileştirme faaliyetlerinde görev alabilecek;

çalışma arkadaşı aramaktayız.

Aday Kriterleri

1 - 5 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Hammadde Kontrol Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Hammadde Kontrol Elemanı İş İlanları
Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yenilikler ile sürekli büyüme sağlamıştır.Şu an yaklaşık 450 personel sayısı ile kalite, üretim ve satış potansiyeli ile sektörünün öncü firmasıdır. 2005 yılında, 12.000 m² alan üzerine kurulu modern tesislerine taşınarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Komisyonu talimatları doğrultusunda hijyenik üretim için tasarlanmış fabrikamız “akıllı bina” teknolojisi ile donatılmıştır. Firmamızda kişisel bakım, ev temizliği ve endüstriyel kullanım için ıslak mendil üretilmekte ve üretimimizin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Şuanda 40.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretim gerçekleştiren, Türkiye’ nin en çok Arge yatırımı yapan ilk 250 firması ve Türkiye’ nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşundan biridir. 6 kıtada 100’ e yakın ülkeye ihracat yapan Sapro, 1000’ den fazla dünyaca ünlü markaya üretim yapmaktadır ve Islak Mendil sektöründe Türkiye ihracat şampiyonudur. Yıllık 300 milyon paket ISLAK HAVLU VE 900 MİLYON ADET TEKLİ MENDİL üretim kapasitesi ile Sapro Temizlik Ürünleri A.Ş. , başta Avrupa olmak üzere, Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu'da kişisel bakım, ev temizlik ürünleri ve endüstriyel kullanım için özel markalı ürünler sektöründe üretim gerçekleştirmektedir. Avrupa Birliği talimatlarına uygun üretim yapılıp yapılmadığı uzman ve bağımsız bir firma tarafından denetlenmektedir. Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 20 yıllık tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerine pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler üretmektedir. www.hops.com.tr

Şirket Sayfasına Git

Hammadde Kontrol Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Hammadde Kontrol Elemanı İş İlanları