Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Uzmanı

Sanovel İlaç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Silivri), Tekirdağ(Çorlu, Çerkezköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

413 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

413 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Her biri alanında yetkin ve işini tutkuyla yapan yüzlerce çalışanımızla birlikte sağlıklı yarınlar; dengeli ve değerli bir yaşam için çalışıyoruz.

Bu doğrultuda, Sanovel’in vizyonu, “Güçlü Ar-ge’si, yüksek kalitedeki ürünleri ve özel insan kaynağı ile, daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için; sektöre öncülük eden, küresel bir ilaç firması olmak”tır. Gücünü vizyonundan ve değerlerinden alan Sanovel, ülkemiz ekonomisine, dünyaya ve tüm insanlara fayda sağlayıp sağlıklı yarınlar inşa etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Bu doğrultuda gelecek yarınlara katkı sağlamaya tutku duyan, Silivri fabrikamızda Fabrika Direktörlüğü’ne bağlı “Üretim Uzmanı” olarak çalışmak üzere;

 BAŞVURU İÇİN GEREKLİ KRİTERLER;

 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ya da Kimya bölümlerinden mezun,
 • Tercihen ilaç sektöründe üretim proseslerinde deneyim sahibi,
 • Gelişim çevikliği yüksek, sonuç odaklı, değişime açık,
 • Yeni ve farklı olan her şeye merak duyan,
 • İş birliği yaklaşımıyla ilişki ve görev sorumluluklarını yöneten,
 • Kişisel ve kariyer gelişiminin gerekliliklerini bilerek sürekli gelişme odağında olan,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Vardiyalı düzende çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Silivri, Çorlu, Çerkezköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar’da ikamet eden ya da edebilecek olan ekip arkadaşları arıyoruz.

İŞ TANIMI

 • Sefalosporin üretim alanındaki tüm bölümlerde yer alan üretilen tüm ürünlerin üretim proseslerinin GMP kuralları gözetilerek yüksek kalite ve verimde gerçekleşmesi için gerekli personel, ekipman ve malzeme organizasyonunu yapmak.
 • Sorumluluğu altındaki çalışanların; iş organizasyonunu yapmak, başlangıç ve sürekli eğitimlerini sağlamak.
 • Üretim Planı kapsamında maksimum verimde üretim planı hedeflerini gerçekleştirmek.
 • Sorumluluğu altında olan üretim proseslerinin ürün bazında, üretim verimlilik, ekipman kapasite analizlerini yapmak, raporlamak.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Üretim Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Uzmanı Üretim Uzmanı Maaşları Üretim Uzmanı Nasıl Olunur? Üretim Uzmanı Nedir? Üretim Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Gücümüzü Değerlerimizden Alıyoruz… Her biri alanında yetkin ve işini tutkuyla yapan 1.500’ü aşkın çalışanımızla birlikte sağlıklı yarınlar, değerli ve dengeli bir yaşam için çalışıyoruz. Türk ilaç sektöründe markalı eşdeğer ilaç pazarında, lider oyunculardan biri olan Sanovel, 1983 yılında Ecz. Erol Toksöz tarafından kurulmuştur. 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Sanovel, kurulduğu günden beri inandığı ve kalpten bağlı olduğu değerlerinden ödün vermeden ilerlemiş, her geçen gün deneyim kazanırken yenilenmiş, çevreye, topluma ve çalışanlarına verdiği değerle ilaç sektörüne önemli katkılar kazandırmıştır. Silivri’de 125 bin m2 alan üzerine kurulu Sanovel Ar-Ge ve Üretim Kampüsü yılda 184 milyon kutu üretim kapasitesine sahiptir. AB GMP sertifikasına ve enjekte edilebilir ürünler için ABD FDA onayına sahip olan Sanovel üretimini Dünya Sağlık Örgütü'nün güncel “İyi Üretim Uygulamaları” (cGMP) standartları kapsamında en ileri teknoloji ile gerçekleştirmektedir. Türk ilaç sektörünün en büyük oyuncularından biri olan Sanovel, 700’ü güçlü saha ekibi olmak üzere toplamda 1.500’ün üzerinde çalışanı ile bir ömür sağlık için çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi alanında uzman kadrosu, nitelikli iş gücü ve yenilikçi Ar-Ge ekibi ile modern tıbbın ihtiyaçlarına; çevik hamlelerle çözümler üreten Sanovel, yerli yapısıyla Türk ilaç sektörüne yön vermekte, bununla birlikte uluslararası pazarlarda da gücünü sergilemektedir. Bu doğrultuda, Sanovel’in vizyonu; “Güçlü Ar-ge’si, yüksek standartlardaki ürünleri ve özel insan kaynağı ile, daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için; sektöre öncülük eden, küresel bir ilaç firması olmak” tır. Gücünü vizyonundan ve değerlerinden alan Sanovel, toplum sağlığına, ülkemiz ekonomisine, dünyaya ve tüm insanlara fayda sağlayarak bir ömür sağlık ve güçlü yarınlar için var gücüyle çalışmaktadır. İnsan Kaynağı=Gücümüz Yetenek kazanımından yetenek gelişimine, iletişimden bağlılığa, öğrenme ve gelişimden ücretlendirme ve yan hak süreçlerine kadar çalışanların hayatına dokunan her adıma “değer katma”ya odaklanıyoruz. Tüm süreçlerimizde Sanovellilere eşsiz bir çalışan deneyimi yaşatmak, aramıza katılacak adaylarımıza ise eşsiz bir deneyim yaratmayı amaç edinen bir bakış açısı sunuyoruz. Tüm insan kaynakları süreçlerinin temelini oluşturan Sanovel Davranış Modeli, Gelişim Çevikliği, Değişim Öncülüğü ve Performans Liderliği’ni değişen iş dünyasının dinamiklerini göz önünde bulundurarak dizayn ettik. Tüm organizasyonumuzda gelişim konusunda çevik, değişimde öncü ve performansta lider olmayı teşvik eden uygulama ve süreçleri yönetiyoruz. Sürekli öğrenmek, gelişmek ve sağlıklı yarınlara katkıda bulunmak istiyorum diyorsan, Sanovel senin için doğru yer. Bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsan başvurularını bekliyoruz.

Şirket Sayfasına Git

Üretim Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Uzmanı Üretim Uzmanı Maaşları Üretim Uzmanı Nasıl Olunur? Üretim Uzmanı Nedir? Üretim Uzmanı İş İlanları