Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Samsun(Tekkeköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

22 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


· En az lise mezunu,

 ·Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,

 · İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, 

· Kalite ve sonuç odaklı,

 · Yeniliklere ve gelişime açık,  İŞ TANIMI 

Sürekli gelişim ve değişim vizyonu ile kariyer yolculuğuna devam eden CANİK ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız bizlere bu ilanla ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz. 

Başvurularınız orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. 

 Samsun Yurt Savunma San.ve Ticaret A.ş. olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz. 

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

Samsun Yurt Savunma San. ve Tic. A.Ş.1998 yılında "Doğu Karadeniz Silah Projesi" kapsamsına, Projenin Samsun ayağı olarak dâhil olan Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret A.S. (SYS), bugün sistem tasarımı ve üretimi konusunda Türkiye’de Savunma Sanayinin önemli kuruluşlarından biridir. Üretim hattından önce Ar&Ge Departmanını kuran SYS, ilk olarak “Canik” markalı yarı otomatik silahını tasarlamış ve üretimlerine başlamıştır. SYS tarafından üretilen “Canik” markalı silahlar, 4 ayrı kıtaya ihraç edilmekte ve dost ülkelerin güvenlik kuvvetlerinin de hizmetlerine sunulmaktadır. SYS üretiminin %80 ini  direkt ve dolaylı olarak ihraç etmektedir. Bugün SYS, Samsun Organize Sanayinde 10.000 metrekare alan üzerinde, ileri teknoloji ürünü makine ve teçhizatlar ile donatılmış modern tesislerinde üretimlerini yapmaktadır.240 çalışan bulunmaktadır. İlk olarak 2005 yılında, MKE Kurumu için otomatik tüfek, bomba atar ve keskin nişancı tüfeği parçalarının üretimi ile Türk Savunma Sanayine açılan SYS, şu an ASELSAN, TAI, ROKETSAN ve MTU GmbH için ayrıcalıklı bir ortak konumunda, proje tabanlı üretimler yapmaktadır. OFFSET kapsamında MTU Almanya, TAI aracılığı ile Boeing, Airbus, KAI, Bombardier, Lockheed Martin, AgustaWestland gibi Dünya şirketlerine üretim yapan SYS, kuruluşundan bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarında, ülkemizin Savunma Sanayinin bağımsızlığına elinden gelen tüm katkıyı vermeyi hedeflemiştir. Ve bugün ATAK/T129 Helikopteri, Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı (HÜRKUŞ), Cirit Füzesi ve UMTAS Projeleri gibi Türkiye’nin en önemli Egemen Sistem Projelerine sistem üretimleri ile dâhil olmuştur. Tesis Güvenlik belgesi ve Üretim İzin Belgesine sahip firmamız AQAP 2120, AS9100 ve ISO 9001 belgelerine sahip ve bu standartları karşılayacak şekilde kalite ve güvenlik sistemi ile üretimlerini yapmaktadır. Kalite Politikamız; Savunma Sektöründe faaliyet gösteren Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye ve dünya da marka olmayı amaçlamıştır.Bu amaca ulaşmak için,İş ahlakı, güven ve doğruluk anlayışını benimsemiş,Gelişen Kalite Yönetim standartları şartlarına uyan, takip eden, çevre ve topluma saygılıKalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlayan,Müşteri memnuniyetini sağlayan,Personel yetkinliğini en üst seviyeye çıkaran,Tedarikçilerini Kalite Sisteminin değişmez bir parçası olarak gören,Sektöründe en kaliteli ürünü üreterek lider olmayı hedefleyen ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak için tüm çalışanlarının katılımı ile üretimde sürekli iyileştirmeyi sağlayarak bir dünya şirketi olmaktır. İK anlayışımız;Müşteri odaklı üretim anlayışı çerçevesinde; kaliteli ürünler kaliteli çalışanlarla sağlanacağı bilinç ile çalışanlarının kişisel gelişimlerini destekleyen, motivasyonu yükselten ve katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi oluşturmaktır.  

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane, Bireysel Emeklilik.

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları