Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

56 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

56 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip  "Ürün Geliştirme Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

Lisans/Ön lisans mezunu, Office programlarını kullanabilen(iyi derecede Excel),İletişim yeteneği yüksek, pratik ve analitik düşünebilen, problem çözmede iyi, ekip çalışmasına yatkın,İyi seviyede İngilizcesi olan,Sayısal becerisi iyi ve hesaplamalar yapabilen Etiket veya Matbaa sektöründe min. 2 yıl deneyimli  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

Görev Tanımı:

Hizmet verdigimiz markaların etiket aksesuar ambalaj vb. ihtiyacları ile ilgili istenen ürünlerin İsveç merkez ofis ve/veya marka ile direk koordineli olarak gelistirilmesi  PD sisteme eklenmesi ve satış ekibine devredilmesi.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Ürün Geliştirme Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Geliştirme Uzmanı Ürün Geliştirme Uzmanı Maaşları Ürün Geliştirme Uzmanı Nasıl Olunur? Ürün Geliştirme Uzmanı Nedir? Ürün Geliştirme Uzmanı İş İlanları