Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Elektrik Teknikeri/ Teknisyeni(S.Paşa Banarlı'da)

Panab Enerji A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Tekirdağ

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

101 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

101 başvuru

Departman

Bakım / Onarım

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Panda Grup bünyesindeki Şirketleri ile alüminyum, gıda, enerji, madencilik ve girişim sermayesi alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Panab Enerji Türkiye genelinde; vahşi depolama sahalarının rehabilitasyonu, düzenli depolama alanlarının projelendirilmesi ve işletilmesi, biyometanizasyon, gazlaştırma-yakma ile enerji üretimi, Atıktan Türetilmiş Yakıt (ATY) üretimi, ambalaj ve hafriyat atıklarının geri kazanımı, tehlikeli ve tıbbi atıkların bertaraf edilmesi gibi eş zamanlı yürütülen ıslah ve geri kazanım alanlarının faaliyetleri ve bu faaliyetler odaklı mühendislik, taahhüt ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

 Van, Tekirdağ ve Çorlu’ da bulunan katı atık geri dönüşüm tesislerinde üretilen enerji ile aylık 277.076 konutun elektrik ihtiyacını karşılamakta olup, aylık 16.446 ton metan gazını yakarak sera gazı oluşumu engellenmektedir.

Bizle beraber başarılarımızın bir parçası olacak; İşinde uzman, enerjik, yaptığı işe değer katan, pozitif iletişim kültürüne uygun, büyüyen organizasyonumuz ve ekibimiz için Tekirdağ'  da bulunan Demirli  Santrali tesisimiz için “Elektrik Tekniker ve Elektrik Teknisyeni " takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

Aranılan Nitelikler:    

 • Üretim yapan fabrikaların elektrik bakım bölümlerinde en az 3 yıl deneyimi olan,
 • Panoların toplanması ve kablolama işlemlerini yapacak,
 • Tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek,
 • Otomasyon bilgisine sahip,
 • 7 gün 24 saat çalışan iş yerimizde arıza nedeni ile duruş yaşanmaması ve üretimin aksamaması için işleri eksiksiz ve titizlikle takip edecek,
 • Arıza duruşlarına en kısa sürede müdahale ederek, makinelerin sürekli faal halde olmasını sağlamak,
 • İlgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak; bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Meslek Liselerinin motor bölümü veya ön lisans motor mezunu
 • Gaz motorlarında tecrübeli
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı

Elektrik Teknikeri pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknikeri Maaşları Elektrik Teknikeri Nasıl Olunur? Elektrik Teknikeri Nedir? Elektrik Teknikeri İş İlanları
Panab Enerji A.Ş.

Yenilenebilir Enerji

Şirketin Aydınlatma Metni

PERSONEL ADAYI KVKK AYDINLATMA METNİMND KAHVALTILIK GIDA SAN. A.Ş ve Grup Şirketleri İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetimi ve personel temini için, KARİYER.NET internet sitesi üzerinden iş ilanları çıkmakta ve adaylar tarafından yapılan başvurular ve yüklenen özgeçmiş belgeleri üzerindeki genel nitelikli kişisel verileri işlemektedir. İşbu aydınlatma metni bu hususta personel adaylarını bilgilendirmek için hazırlanmıştır. ŞİRKET, web sayfası üzerinden elektronik ortamda doğrudan sizlerden aldığı iş başvurularında yer alan kişisel verileri; (Kimlik(Ad-Soyad-Yaş,), İletişim(Adres, telefon, e-posta), Eğitim, Meslek, Askerlik Durumu, Özgeçmiş üzerinde yer alan Fotoğraf ) ;Aday havuzu oluşturulması,Aday başvuru, seçme ve yerleştirme süreçlerinin yönetilmesi,İleride doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması,İnsan Kaynakları operasyonlarının yürütülmesi,Amaçlarıyla sınırlı olarak ve kanunlarda öngörülen işleme şartına dayalı olarak bir hakkın tesisi, bir sözleşmenin kurulması ve haklarınıza zarar vermemek kaydı ile meşru menfaatlerimiz hukuki gerekçelerine dayanılarak; şirketimiz tarafından işlenebilecektir.Şirketimizle paylaşılan kişisel veriler, işe alım süreçlerinin yönetimi için hizmet aldığımız danışmanlık firmalarına ve hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlara veya ilgili kamu kurumlarına aktarılabilecektir.Özgeçmiş belgenizde Sağlık, Sabıka Kaydı, Dernek/Vakıf üyeliği, Din bilgisi, Siyasi Düşünce gibi özel nitelikli kişisel verilerinize kesinlikle yer verilmemesi gerekir. Şirket iş görüşmesine bizzat davet etmediği ve işe alımına karar vermediği kişilere ait bu tür verileri işlememektedir. İşe alınmanıza karar verilmesi durumunda Sağlık ve Sabıka kaydından ibaret özel nitelikli kişisel verileriniz talep edilebilecek ve bu kapsamda açık rızanız istenebilecektir. Özgeçmiş belgenizde ve işe uygun bulunmanız halinde tarafınızca paylaşılacak olan aile bireylerinize ait bilgiler ve bildireceğiniz referanslarınıza ait veriler için her türlü aydınlatma ve gerekli ise açık rıza alma sorumluluğunun sizin üzerinizde olduğunu hatırlatırız.Kişisel verilerinizle ilgili talep ve başvurularınızı; web sitemizden ulaşabileceğiniz Başvuru Formunu doldurarak veya benzer içerikte bir yazılı belge ile ıslak imzalı olarak, iadeli taahhütlü posta yoluyla aşağıdaki posta adresimize, sistemlerimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresinizi kullanmak suretiyle ik@pandaalu.com.tr e-mail adresine elektronik postayla veya ilgili mevzuatta belirtilen diğer başvuru usulleriyle şirketimize gönderebilirsiniz.Mnd Kahvaltılık Gıda San. A.Ş ( VERİ SORUMLUSU)ADRES: İstanbul yolu 33.km Bitik köy girişi Kahramankazan / AnkaraTELEFON: 312 815 55 22

Detaylı Bilgi

Elektrik Teknikeri pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknikeri Maaşları Elektrik Teknikeri Nasıl Olunur? Elektrik Teknikeri Nedir? Elektrik Teknikeri İş İlanları