Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Afyon

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Mimarlık

Mimarlık

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Mimarlık

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  • Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
  • En az 4 yıl projelendirme, kontrolörlük ve saha deneyimine sahip,
  • İnce işler konusunda bilgi ve deneyime sahip,
  • Proje yönetim süreçlerine hakim,
  • Hakediş, metraj, sözleşmeler ile ilgili konulara hakim,
  • Autocad, Office ve SketchUp programlarını iyi kullanabilen,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • İletişim becerisi gelişmiş, ekip içinde uyumlu çalışabilen,
  • Planlama, organize etme ve zamanı etkin kullanma yetkinliklerinde başarılı,
  • Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, etkin raporlama yapabilecek,

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Mimar pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mimar Mimar Maaşları Mimar Nasıl Olunur? Mimar Nedir? Mimar İş İlanları
Hakkımızda

Hakkımızda 1991 yılında kurulan firmamız ana branş olarak alüminyum doğrama üretimiyle profil alım satımı yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Özgür Yapı A.Ş. Afyonkarahisar Organize Sanayisinde 15000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 26000 m2 açık alan üzerinde modern tesisleriyle üretim yapmaktadır. Teknolojik çağın bütün imkânlarını alt yapısında bulunduran Özgür Yapı A.Ş. 1996 yılında plastik pencere ve kapı sistemleri, 2003 yılında ısıcam, 2011 yılında temperli cam üretim ve satış alanlarındaki yatırımı artarak devam etmektedir. Özgür Yapı A.Ş artan müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için bünyesinde Özgür Cam, Özgür Alüminyum ve Özgür montaj bölümleri oluşturulmuştur. Egepen Deceuninck ve Isıcam yetkili üretim bayiliği yapan şirketimiz sunduğu tüm ürünlerin kalite belgelerine itina gösteren, şirketimizde satılan ürünlerin ISO ve TSE belgelerinin olması hassasiyetlerimizin ve uluslar arası kalite politikalarına önem veren verdiğimizin en önemli göstergelerindendir. Alışagelen toptan satış kültüründe farklı bir çizgiyle belirlenen işlevimiz ve hizmet politikamızla kısa sürede geniş bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır. Normal toptan ve perakende satış tarzının dışında, bir kısım üretici fabrikaların satış mağazası ve genel distribütörlüklerini icra ederek, müşterimize çok daha kapsamlı, kaliteli ve yetenekli hizmet verilmesi sağlanmıştır. Ayrıca inşaata yönelik sanayici müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla profil işleyebilen CNC makineleri dahil edilmiştir. Profil çeşitlerinde ki stok yapımızla hızlı ve kaliteli hizmet verebiliyor olmamız şirketimizin perakende olarak satış faaliyetlerini de hizmet yelpazesine katmasına neden olmuştur. Buna bağlı olarak, alüminyum profil, tüm alüminyum profil aksesuar çeşitleri, pvc doğrama sistemleri ve pvc aksesuar sistemleri, alüminyum cephe kaplama, alüminyum kompozit panel (levha) ve alüminyum levha çeşitleri standart satış çeşitleri içerisine dahil edilmiştir. 2003 yılında kurulan Özgür Cam, Şişecam grubu bünyesinde bulunan ısıcam ve temperli cam üretim ve satış hizmetleri alanlarındaki yatırımları artarak devam etmektedir. Özgür Cam, en son teknolojilerle üretim gerçekleştirmekte olup, temel camlar (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar) otomotiv camları ve diğer ulaşım araçları camları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Cam, bugünlere taşıyan çağdaş yönetim ve sanayicilik ilkeleri, yüksek kurumsallaşma düzeyi, pazara ve AR-GE’ye odaklı çalışma anlayışı doğrusunda faaliyet göstererek gücünü pekiştirme iddiasını taşımaktadır. Özgür Yapı A.Ş. kalite ve kusursuz hizmet anlayışıyla geleceğe emin adımlarla ilerleyip sektörün güvenilir ismi olmaya devam etmektedir…

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane, Bireysel Emeklilik.

Mimar pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mimar Mimar Maaşları Mimar Nasıl Olunur? Mimar Nedir? Mimar İş İlanları