Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Düzce(Merkez)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 15 yıl arası

Departman

Yönetim

Yönetim

Başvuru Sayısı

93 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 15 yıl arası

Başvuru Sayısı

93 başvuru

Departman

Yönetim

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


ŞİRKET TANIMI 

Düzce'nin inşaat sektöründe lider markası olan ALGÜN, çeyrek asırlık tecrübesi ile birçok  marka projeyi Düzce'mize kazandırmış, Düzce'nin modern bir kent olmasına büyük katkı sunmuştur.

Bölgenin en çok tercih edilen firması ALGÜN; projelendirmeden saha ekiplerine, pazarlamadan satışa kadar herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapmasını hedefler. 

500 çalışanı ile  marka projeleri hayata geçiren ALGÜN, Düzce'nin yanında İstanbul ve  Bodrum'da geliştirdiği projeler ile global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bitirdiği projeler ile 5000 mutlu aileyi ev sahibi yapan ALGÜN, halen devam etmekte olduğu 19 proje ile 2000 aileyi de bu mutluluğa dahil ediyor.


Bu yolda bizlerle ilerlemek isteyen Site Yöneticisi  çalışma arkadaşları arıyoruz.

ARANAN NİTELİKLER

  • Kat Mülkiyeti Kanunu ve İş Sağlığı Güvenliği mevzuatlarına hâkim,
  • Tercihen Üniversite lisans bölümlerinden mezun, 
  • İşletme bütçesi hazırlığı ve yönetimi yapabilen, İletişim ve kriz yönetimi becerileri yüksek, Temizlik, güvenlik gibi personel sevk ve idaresinde deneyimli, kendisine bağlı olan ekibi yönetip koordine edebilecek,
  • Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, 
  • Sonuç odaklı, tercihen iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen, enerjisi yüksek ve dinamik, 
  • MS Office(Word, Excel) programlarını aktif kullanabilen, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
  • Yangın, güvenlik kamera, aydınlatma, iklimlendirme sistemleri gibi, tüm teknik, mekanik ve elektronik sistemlerin kullanımı, onarımı ve takibi konularına vakıf.Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Site Yöneticisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Site Yöneticisi İş İlanları