Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Grafik Tasarımcı

Nakkaş Decor

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Sultanbeyli)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 3 yıl arası

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

136 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

1 - 3 yıl arası

Başvuru Sayısı

136 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Nakkaş Boytu ne yapar?

25 yıldır sadece özgün tasarımlarımızı üretiyoruz. Tasarımlarımızın zeminini Türk-İslâm Sanatları oluşturuyor.

Ürün tasarımlarımızda özgün olmak konusunda hassas olduğumuz gibi grafik tasarımda da bunu gözetiyoruz.


Grafik Tasarımcı pozisyonumuzun da bu minvalde şekillenmesini arzu ediyor ve bu iştiyak ile sesleniyoruz:

Grafik Tasarımcı pozisyonumuzdan beklentilerimiz şöyle:


* Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarım Bölümü mezunu olman tercih sebeplerimizden olacak.

* Corell Draw başta olmak üzere Adobe Photoshop, Adobe InDesing, After Effects, vb. tasarım programlarına hâkim olmanı bekleyeceğiz.

*Web sitesi, e- ticaret sitesi, yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerine ürün görsel yükleme / ürün görsel düzenleme süreçlerini gerçekleştirmiş ya da gerçekleştirmeye meyilli olman da beklentilerimiz arasında olacak.

*Alanın mutfağına dahil olan fotoğraf çekimi ve yanı sıra retouch – dekupe, video edit / montaj konusunda deneyim olmasa bile ilgi, bilgi ve geliştirme isteği arayacağız.
 
*Kurumsal kimliğimiz doğrultusunda; kutu, etiket, katalog, broşür vb. basılı araçların tasarımı ayrıca kampanya görselleri, ürün duyuruları, banner, etiket vb. görselleri tasarlayıp, ürettiğimiz bu içerikleri web sitemizde ve sosyal medya alanlarımızda ve kullanacağız. 

Özetle: Dijital ve basılı araçlar için gerekli tüm görsel malzemelerin üretimini, sunumunu, geri dönüş analizlerini seninle yapacağız.

İşimizin hassas ve niş bir sektörde olması bize şunları da ekleme ihtiyacı hissettiriyor:

İş tanımımızda da söylediğimiz gibi yıllardır sadece kendi özgün tasarımlarımızı ürettiğimiz için bu özgünlüğü işimizin her alanında hususiyetle gözetiyoruz.

- İşimiz tamamen estetik olduğundan; görsel tasarım gücüne bağlı olarak kreatif bakış açısı ve görsel algıyı önemseyeceğiz.

-Görsel analiz yeteneği olmazsa olmazlarından olacak.

-Tüm görsellerde kullanacağımız kreatif metinlerde Türkçe dilbilgisi kurallarını gözetmen,

- İletişime ve istişareye verdiğimiz önemden mütevellit senin de bu çalışma şekline açık olman beklentilerimiz arasında olacak.


- Tasarımlarımızı Türk- İslâm Sanatlarından beslenerek oluşturuyoruz. Bundan sebep; bu zemine yakın olman bizi daha kolay anlamanı sağlayacak.

-Pozisyonumuzdan; koordinasyon- organizasyon becerisi ve iş takibi de beklediğimizi söylemekte fayda var.

Geriye ne kaldı? Tanışmak…


Samimiyetini, merakını, heyecanını, “Ben piştim, oldum” demeden kendini geliştirebilen gayretini ve referans olarak önceden yapmış olduğun çalışmalarını…  Al da gel!


***

Freelance veya proje bazlı Grafik Tasarımcı arayışımız yok.
Kendi yerimizde, birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)
Türkçe(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) İngilizce(Okuma : Orta, Yazma : Orta, Konuşma : Orta)

Grafik Tasarımcı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarımcı Grafik Tasarımcı Maaşları Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur? Grafik Tasarımcı Nedir? Grafik Tasarımcı İş İlanları
Hakkımızda

GELENEKTEN GELECEĞE… ‘’Gelenekten köklenip Geleceğe yeşermeli ’’ diyerek 1997 yılında başladık yolculuğumuza. Bu; var olan’a dahil olmak düşüncesiydi. Bu düşünce; sanatın sonsuzluğa uzanan yolunda ilk kıpırdanışlardı. Bireysel gayret ve çabalarla başlayan yolculuğumuz; tasarım atölyesi olarak, çeşitli sektörlerden üreticilere arzu ve istekleri doğrultusunda hizmet veren, klasik usûl ve üsluplara dayalı ürün tasarımları yaparak başladı. Ancak; sürekli ve bir o kadar da şiddetli bir sızı vardı. Hem bireyi hem de içinde yaşadığımız toplumu; ‘geçmiş-an-gelecek’ bağlamında yepyeni bir tarz ile evrene resmetmeliydik. Nakkaş olarak o ana dek bin biçimde var olmuşa karşı bin birinciyi üretebilmeliydik. Sızı değil bu, sancıydı! Büyük doğumlar öncesi yaşanan büyük ve ağır bir sancı!.. Ve doğum; nihayet bir büyülü anda gerçekleşti: Geleneksel kültürümüzün iki boyutlu düzlemdeki yazı ve çizi sanatlarını üç boyutlu yorumlayıp üreterek kültürümüze bir ilki kazandıracaktık. Gelenek de böylece yeniden ve yeni olarak doğacaktı. Ve Yunus’un o muhteşem dizelerine birkaç asır sonra da olsa konu olacaktı: “Her dem yeni doğarız Bizden kim usanası.’’ Tarih 2004… Geleneğin; Simurg misali, kendi güllerinden yeniden ve yepyeni, üç boyutlu olarak doğuşunun tarihi idi bu! Yüzyıllarca çizgi olarak yaşayan nice ibare, ifade ve lafız şimdi Nakkaş Boytu yorumu ile vücut buluyor, her klasik çizgi elle tutulabilir değerlere dönüşüyordu. O günden bu yana Nakkaş sessizce üretmeyi sürdürüyor ve ürettiklerini insanlığın arasına tevazuuyla bırakıyor. Gelenek; asırlardır insanlığa ışık düşürmüşken, Nakkaş Boytu da ‘’yeni bir boyutu geleneğe ekleme’’ düşünü kuruyor. “Ol mâhiler ki derya içredir deryayı bilmezler.” der Hayâlî. Derya gibi bir mirasın üzerinde yaşıyor olmanın getirdiği, zenginliklerimiz var bizim. Geleneğimize aidiyet hissiyatımızın kuvveti ile bu zenginliğin temadisi için: ‘’Yarına bir söz söylemek ister isek, Onu; dönüp biraz da dünden tahsil etmeli.’’ İşte bu düş ve düşüncelerle: ‘’Gelenekten alıp ilhamı Çağın idrakine söyletmeli sanatı’’ diyerek başladık yolculuğumuza…

Şirket Sayfasına Git

Grafik Tasarımcı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarımcı Grafik Tasarımcı Maaşları Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur? Grafik Tasarımcı Nedir? Grafik Tasarımcı İş İlanları