Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İstanbul(Avr.)(Küçükçekmece)

İş Yerinde

İş Yerinde

18 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 10 yıl arası

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

427 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 10 yıl arası

Başvuru Sayısı

427 başvuru

Departman

Satış

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Otomotiv sektörünü faaliyet gösteren şirketimiz için 2. el araç satış bölümümüzde çalışacak"2. El Araç Satış Danışmanı" takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler:

 • Tercihen önlisans/lisans mezunu,
 • 2. el araç satışında en az 2 yıl tecrübeli,
 • Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve diksiyonu düzgün,
 • Tempolu çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Güler yüzlü ve enerjik bir kişiliğe sahip,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen,
 • İş takibi yüksek,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi,
 • MS Office uygulamalarını kullanabilen, 
 • Askerlik hizmetini (erkek adaylar için) tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

İş Tanımı:

 • Müşterileri karşılamak.
 • Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda öneriler sunmak.
 • Araç satışı dışında sigorta, aksesuar gibi yan ürünlerin satışını yapmak.
 • Satışın başlangıcından aracın teslim sürecine kadar tüm işlemleri takip etmek

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

Mepa Otomotiv Ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuş olup, Basın Ekspres Yolu üzerinde 24.000 m2'lik, PSA Grubu'nun Türkiye ve Avrupa'daki en büyük ve modern tesisinde Peugeot, Citroen, Opel ve Distrigo markalarıyla hizmet vermektedir. Mepa Grubu, 3 farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olup ana iştigal konusu olan otomotiv sektörünün yanı sıra Enerji ve İnşaat sektöründe de yatırımlarını devam ettirmektedir. Grubumuz şirketleri Mepa Otomotiv ve İnş. San. Tic. Ltd Şti, Mepa Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti, Mepa İç ve Dış Tic. A.Ş, Almira Motorlu Araçlar San. Tic. A.Ş, Mepa Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti şeklindedir. Mepa Otomotiv ve İnş. San. Tic. Ltd Şti firması; Peugeot, Citroen, Opel markalı araçların O KM satış ve servis/bakım hizmeti ile PSA Grubu'nun ikinci el platformu olan Spoticar adı altında ikinci el araçların satış hizmetini sunmaktadır. Bu faaliyetlere ek olarak uzun dönem filo kiralama hizmeti de sunulmaktadır. Mepa Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti firması; Distrigo markası altında faaliyetlerini sürdürmekte olup, Distrigo, Groupe PSA’nın çok markalı yedek parça, aksesuar, lastik, ekipman ve profesyonellere yönelik ürünlerin dağıtım markasıdır. Mepa Yedek Parça, PSA Grubunun Türkiye'deki 8 dağıtım distribütöründen birisi olup Diyarbakır ve çevre illerindeki Peugeot, Citroen ve Opel markalı araçların orjinal yedek parçalarının yetkili ve özel servislere dağıtımını yapmaktadır. Mepa İç ve Dış Tic. A.Ş firması; Avrupa ülkelerine orjinal yedek parça ihracatı yapmaktadır. Almira Motorlu Araçlar San. Tic. A.Ş firması; Grubun araç kiralama firması olup günlük, haftalık, aylık kiralamalar yapmaktadır. Türkiye'de İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bitlis, Eskişehir, Muş, Konya, Van, Manisa, Hakkari, Trabzon gibi illerde bayilikleri bulunmakta ve bayi ağı artarak devam etmektedir. Mepa Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti firması, 6 büyük sigorta şirketinin acentesi olan firmamız, müşterilerimizin trafik sigortası, kasko başta olmak üzere tüm konularda sigorta hizmeti vermektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Prim, Yemekhane.

İlgini Çekebilecek İlanlar

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları