Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kütahya

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

217 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

217 başvuru

Departman

Kalite

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler

 

Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,

Otomotiv sektöründe, kalite alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,

İyi seviyede İngilizce bilen,

Temel kalite araçları konusunda bilgi sahibi,

PPAP, FMEA, 8D, Problem çözme konularına hakim,

Projelerde görev almış, müşteri şartnamelerine ve proje yönetim sistemine hakim,

Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek,

Analitik düşünme, problem çözme, iletişim yetkinlikleri gelişmiş,

Yurt içi/dışı seyahat engeli olmayan,

Kütahya’ da ikamet eden yada edebilecek olan,

B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, aktif araç kullanabilen.

 


 

İş tanımı

 

Proje aşamasında seri üretim için gerekli kalite süreç hazırlıklarını yürütmek ve raporlamak,

Müşteri ile yapılacak olan ortak kalite faaliyetlerinde görev almak,

Ürün validasyon testlerin takibi ve güncel durumun raporlanması,

Ürünler için gerekli olacak kontrol aparatlarının tasarım ve onay süreçlerinde, aparat tasarımcısına destek verilmesi,

PFMEA ve DFMEA çalışmalarına katılım sağlamak,

Projelerin APQP sürecinin yürütülmesi ve müşteri beklentilerinin tam olarak karşılanması,

Proje aşamasında deneme üretimlerinde ve müşteri onay faaliyetlerinde karşılaşılan problemlerin takibini yapmak ve raporlamak,

Ürün, ekipman ve proses onayları için gerekli tüm kalite çalışmalarını yürütmek ve onaylamak,

Devreye alınan parçalar için PPAP dosyalarını hazırlayıp, PSW onayını alma

Aday Kriterleri

2 - 5 yıl arası
Üniversite(Mezun)
Yapıldı
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)
B sınıfı

Proje Kalite Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Proje Kalite Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

MARTUR Founded in 1986 to produce molded foam, Martur is now one of the world’s leading suppliers in automotive seat production. With 23 production plants in Turkey, Romania, Italy, Slovakia, Morocco, Algeria and 6.000+ employees, Martur continues to make new investments. The company designs and manufactures seating systems for passenger cars and light commercial vehicles, designs and manufactures integrated fabric and seat structures for the automotive industry. The company provides its services to leading domestic and international OEMs

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Kişisel verileriniz; iş başvurunuz kapsamında Şirketlerimiz Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Fompak Ambalaj ve Poliüretan San. ve Tic. A.Ş. tarafından işlenebilecektir.Şirketlerimiz tarafından; iletişim bilgileriniz, kimlik bilgileriniz, finansal bilgileriniz, kariyer bilgileriniz, özlük bilgileriniz işlenebilmektedir.Bu verilerin işlenmesi; şirketlerimiz insan kaynakları politikalarının yürütülmesi başta olmak üzere işe giriş süreçlerinin yürütülmesi kapsamındaki tüm süreçlerin yerine getirilmesi gibi amaçlarla işlenmektedir.Şirketlerimize yaptığınız başvurunuza olumlu bir cevap verilmediği hallerde dahi gelecekte uygun bir pozisyon açılması durumunda sizi bilgilendirebilmek amacıyla başvurunuzu ve kişisel verilerinizi kayıtlarımızda 2 (iki) yıl boyunca muhafaza edeceğimizi ve bu kapsamda söz konusu süre zarfında ilgili bilgileri grup şirketlerimiz ve iştiraklerimiz ile paylaşabileceğimizi bilgilerinize sunarız.Kişisel veri sahipleri olarak;• Kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,• Kişisel veriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,• Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,• Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• 6698 sayılı Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilen silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilen aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,• Kişisel verilerin kanua aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etmeHaklarına sahipsiniz.İşbu metni imzalamakla şirketimiz Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Fompak Ambalaj ve Poliüretan San. ve Tic. A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin insan kaynakları politikalarımız ve iş başvurunuz doğrultusunda işlenmesini kabul etmiş sayılacağınızı bilgilerinize sunarız.

Detaylı Bilgi

Proje Kalite Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Proje Kalite Uzmanı İş İlanları