Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Yönetim

Yönetim

Başvuru Sayısı

255 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

255 başvuru

Departman

Yönetim

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ARANAN NİTELİKLER :

 

1.   Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun olmak,

2.   Benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli olmak,

3.   MS Office programlarına hâkim olmak,

4.   En az 1 yabancı dil (İngilizce) bilmek,

5.   Sözlü ve yazılı iletişim yeteceği kuvvetli ve güler yüzlü olmak.

6.   Sorumluluk alabilmeli, takım çalışmalarında aktif ve uyumlu olmalı.

 

GÖREV VE YETKİLERİ:

 

1.    Yöneticisinin randevu, toplantı, seyahat, seminer vb. organizasyonlarını düzenler.

2.    Yöneticisinin seyahat organizasyonunda gereksinim duyacağı pasaport, vize vb. işlemlerini organize ve takip eder.

3.    Toplantı ve organizasyon planlamalarını yapar.

4.    Yöneticilerinin şirket içi veya dışı toplantı, iş görüşmeleri vs. İşlerinin notunu alarak hatırlatır.

5.    Katılım sağladığı toplantıların toplantı tutanağını oluşturarak katılımcılara iletilmesinden sorumludur. Toplantı kararlarının takibini yapar. Sorumlusuna olumlu olumsuz bildirimde bulunur.

6.    Genel Müdüre yapılması gereken raporlamaların takibini yapar.

7.    Genel Müdür odasının tertip ve genel düzeninden sorumludur.


Aday Kriterleri

2 - 4 yıl arası
Ön Lisans(Mezun)
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları
Hakkımızda

1993’ten beri Macitler… Macitler Mobilya, ilk defa 1993 yılında Serdal Macit tarafından bir döşemehane olarak kuruldu. Dönemin koşulları göz önünde bulundurulduğunda o zamanlardan farklı tarzını, kullandığı kumaşlar ve işçiliği ile ortaya koymaya başlayan Macitler, 1995 yılında döşemehanenin yanına iskelet atölyesini de eklemiştir. Bu kadar kısa sürede gelen olumlu geri dönüşler ve talepler üzerine 1996 yılında Macitler Mobilya olarak mağazalaşmaya ilk adım Modoko’da atılmış ve açılan bu ilk mağaza bugünkü Macitler Mobilya mağazacılık anlayışının temelinde en önemli yapı taşını oluşturmuştur. Mağazacılıkta benimsenen müşteri odaklı anlayış kısa sürede birçok farklı kesimden geniş bir portföye sahip olmayı getirmiştir. Bu anlayışla yavaş yavaş bilinirlik ve talepler artmış 2000’li yılların başlarında önce Maltepe Bağdat Caddesinde sonra da Masko’da yeni mağazalar Macitler Mobilya markasıyla açılmıştır. 2005 Yılına kadar mobilyada tasarımı ön plana çıkararak üretimde fiilen yer almayan Macitler, bu yıla gelindiğinde döşeme ve iskelet atölyelerine ek olarak Mobilya üretimi ve Boyahane fabrikasını açmıştır. O andan sonra tasarım anlayışını daha da geliştirerek kendi tarzını oluşturmuş ve üretim adımlarına da Macitler Mobilya imzasını atmaya başlamıştır. 2012 Yılından sonra mobilya da modern anlayışı benimseyerek hem üretim parkurlarını kuvvetlendirmiş hem de yeni tasarım ekibiyle günümüzdeki Macitler Mobilyanın adımlarını atmaya başlamıştır. 2013 yılında kurumsal anlamda yapılan değişiklikler ve başlatılan markalaşma yatırımı kısa sürede karşılığını vermiş ve Macitler Mobilya markasını bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük kitlelerce bilinen bir Türk Markası haline getirmiştir. Günümüzde Macitler Mobilya, Türkiye’de ve dünyada birçok noktada hizmet veren, tasarımları ve konseptleriyle sektörde kendinden söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışı hizmet verdiği müşterilerinde memnuniyet ve sadakat oluşturan Macitler Mobilya gelecekte bu çizgisini sürdürüp geliştirmek adına yatırımlarına devam etmektedir.

Şirket Sayfasına Git

Yönetici Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yönetici Asistanı Yönetici Asistanı Maaşları Yönetici Asistanı Nasıl Olunur? Yönetici Asistanı Nedir? Yönetici Asistanı İş İlanları