Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Login Bilgisayar Yazılımları A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Üsküdar)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

332 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

332 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere;

 • Müşterilerimizin yazılım çözümlerimizi kullandıkları donanım ve yazılımların üzerlerinde prosedüre bağlanmış kurulum ve düzenlemeleri uzaktan gerçekleştirme,
 • Yazılım çözümlerimizle işlerini sürdüren müşterilerimizin sistemsel bir problem sebebiyle hata aldığı durumlarda gerekli incelemeleri gerçekleştirme ve tecrübe dahilinde bu problemlere çözüm bulma,
 • Şirketimiz bünyesindeki kullanıcıların donanım ve yazılım ihtiyaçlarını belirlenen bütçe ve kaynaklar dahilinde karşılama,
 • Sunucu ve ağ yapımızın desteğini düzenli olarak sağlama,
 • Yapılan çalışmaları hem aynı departmandaki diğer kişilere hem de amirine raporlama,
 • Müşterilere firmamızı en iyi şekilde temsil etme,
sorumluluklarını benimseyecek;
 • Pozisyonun yetkinliklerine uygun bir lisans veya ön lisans bölümü mezunu,
 • İş yazılımları ve firmalara olan kazanımlarına karşı ilgili,
 • Araştırmayı ve kendisini geliştirmeyi seven,
 • Yabancı kaynaklardan çözüm araştırabilecek İngilizce bilgisine sahip
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,
 • İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Bölgesine kolay ulaşım sağlayacak bir bölgede ikamet eden,

Bilgi Teknolojileri Uzmanı aramaktayız.

Başvuracak adaylardan özgeçmişlerine göre ilk elemeyi geçenlere e-posta yoluyla ilave aday formu iletilecektir. İlk mülakata davet edilecek adaylar özgeçmiş ve aday formundaki bilgilere göre belirlenecektir.

İşe alım süreci ofisimizde yüz yüze gerçekleştirilecek, karşılıklı tanışma ve ilandaki sorumluluklar üzerine görüşme amacıyla düzenlenecek bir mülakat ile başlayacaktır. Mülakata davet edilen adayların ilanda belirtilen sorumluluklar üzerine bilgi sahibi olması beklenmektedir.

Gerçekleştirilen ilk mülakat sonrası olumlu ya da olumsuz geri bildirim 1 iş günü içinde yapılacaktır.

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikasına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Bilgi Teknolojileri Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

1989’dan bu yana yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım, müşterilerinin her türlü taleplerine en hızlı şekilde yanıt verme ilkesiyle hareket ediyor. Login Yazılım, her sektör ve ölçekteki işletmelerin verimli performans, doğru ve zamanında karar, yüksek karlılık, öne çıkaran rekabet gücü, istikrarlı büyüme, sağlam ve yenilikçi iş yönetimi beklentilerini ve hedeflerini karşılayan çözüm ve uygulamalar geliştiriyor. %100 Türk firması olarak, kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkan Login Yazılım, müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor. Kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler sağlayarak firmalara doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimseyen Login Yazılım, gelecekte de bu misyonunu kaybetmeyecek, her geçen gün daha da iyi çözümlerle müşterilerine hizmet sunacaktır. Kendi ürettiği, geliştirmeye açık, esnek çözümlerini, yenilikçi ve sorumlu bakış açısıyla sürekli güncelleyerek, değişen iş koşulları, ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine uygun hale getiren Login Yazılım, müşterilerine özel ihtiyaçları karşılayan özel çözümler de geliştiriyor. Mevcut çözümlerine eklediği bu özel çözümleriyle sürekli yenilenen ve gelişen bir çözüm portföyü sunuyor. Kullanımı kolay çözümleriyle işletmelerdeki kullanıcıların sistemleri benimsemesini ve verimli kullanmasını hızlandırarak, yatırımın geri dönüş süresinin kısalmasına katkı sağlıyor. Sunduğu kapsamlı hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanıp, doğru ve zamanında kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Müşterileri için tasarladığı, geliştirdiği ve kurduğu sistemlerle firmaların asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede rekabette öne çıkmalarına olanak tanıyor.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Prim, Yemekhane.

Bilgi Teknolojileri Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Uzmanı İş İlanları