Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara(Akyurt)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Muhasebe

Muhasebe

Başvuru Sayısı

405 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

405 başvuru

Departman

Muhasebe

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1897 yılından günümüze, 4 kuşak boyunca devam eden ve serender ustalığı ile başlayan hikâyemizi müşterilerimize sunduğumuz modern ve eklektik mobilya tasarımlarımızla pekiştiriyoruz.

İlhamımızı müşterilerimizin beklentileri ve yetkin insan kaynağımızın yenilikçi bakış açısı ile harmanlıyor, Arhavi’den New York’a uzanan hikâyemizi, geleceğin en tercih edilir mobilya markası olarak taçlandırmayı hedefliyoruz.

Bu hedefimize 2022 yılında Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning’in düzenlediği ve halk jürisinin belirleyici olduğu araştırmada, Mobilya Kategorisinde “Yılın En İtibarlı Markası” seçilerek ve “The One Awards” ödülünü alarak bir adım daha yaklaştık.

Hedeflerine doğru inançla yol alan, dinamik, sürekli öğrenen ve büyüyen bir organizasyonda sen de yerini almak, kariyerine Lazzoni markası ile yön vermek istiyorsan bize katıl!

Mali İşler ekibimizde Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak ve hedeflerimize giden yolda bizlerle yürüyecek takım arkadaşları arıyoruz.   GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli,
 • Logo Tiger ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Analitik düşünen, iş disiplinine önem veren, dikkatli ve zaman yönetiminde başarılı,
 • Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyumlu,
 • İletişimi kuvvetli,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.


İŞ TANIMI

 • Muhasebesel işlemlerin tek düzen hesap planına ve kanunlara uygun olarak kayıtlara alınması.
 • Genel muhasebe ve tekdüzen hesap planına uygun kayıtları gerçekleştirilmesi,
 • Gelir –Gider tahakkuklarının yapılması,
 • Personel masraflarının kontrolünün ve girişlerinin yapılması,
 • Ay ve yıl kapanış süreçlerine destek olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Muhasebe Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı Muhasebe Uzmanı Maaşları Muhasebe Uzmanı Nasıl Olunur? Muhasebe Uzmanı Nedir? Muhasebe Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Lazzoni Mobilya Sanayi Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi Tasarım ve üretimde başarı hikâyeleriyle dolu bir asırlık tecrübe... Dördüncü kuşakla New York’ta elde edilen küresel marka kimliği... Teknoloji ve ustalığın estetik bileşimi, sertifikalı yüksek kalite ve güvenlik sistemleri ile geliştirilen elit ürünler... Stil ve ihtiyaçlara göre kişiselleştirmeye ilham veren sunum ve çözümler... 1897 Lazzoni’nin hikayesi, serender ustası Hasan Bey’in ellerinde doğar, ailenin ağaç işleri ile uğraşan ilk kuşağı, oğlu Osman Bey’i de bir ağaç ustası olarak yetiştirir. 1947 Ankara’ya gelen Hasan ustanın oğlu Osman usta, kapı ve pencere doğramacılığı ile mobilyacılığın temellerini atar. Bulut Kolektif şirketi kurularak Türkiye’nin ilk modüler mutfak üretimine başlanır. Ankara’nın her üç evinden birine girme başarısı yakalanır. 1990 Ailenin 3. kuşak temsilcisi Yaşar Kababulut Ankara Akyurt’ta 25.000 mertekarelik modern üretim tesisini açar. İtalyanın en köklü mobilya firması Nicoletti Home ile yapılan ortaklık, Guseppe Nicoletti ve diğer İtalyan tasarımcılar ile hazırlanan koleksiyon Lazzoni Markasının çizgilerini belirler. Ankara dışında açılan mağazalar ile marka hızla ulusal boyut kazanır. 2010 Markanın dördüncü kuşak temsilcisi Efe Kababulut’un New York’ta mağaza açması ile birlikte, uluslararası kimlik kazanır, Ardından New Jersey; Paramus ve yine New York’ta modanın kalbinin attığı yer olarak bilinen Soho’da dünyanın dev mobilya markalarının bulunduğu Green Street caddesinde açtığı mağaza ile Lazzoni, dünya markası olma yolundaki adımlarını sağlamlaştırır.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane.

Muhasebe Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı Muhasebe Uzmanı Maaşları Muhasebe Uzmanı Nasıl Olunur? Muhasebe Uzmanı Nedir? Muhasebe Uzmanı İş İlanları