Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 1 yıl tecrübeli

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

316 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 1 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

316 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kutup Şirketler Grubu olarak dünya devi markaların ürünlerini, Kutupplex deneyim mağazalarımızda, 14 AVM'deki 39 mağazamızla  ve E-Ticaret kanalı ile tüketicilerle buluşturuyoruz.

    YATAK – UYKU Merkezi sektöründe aşağıda belirtilen niteliklere ve iş tanımına uygun olarak, Kutup Şirketler grubunun büyüyen ve gelişen  bünyesinde istihdam edilecek Yetiştirilmek Üzere / Tecrübeli ‘’SATIŞ DANIŞMANLARI’’ ekibimize dahil edilecektir. 

GENEL NİTELİKLER

 • En az lise ve dengi okul mezunu
 • YATAK / MOBİLYA  sektöründe mağazacılık tecrübesi olan (Tercihen)
 • MS Office programlarına hakim
 • İletişim ve insani ilişkileri kuvvetli
 • Mesai düzeni ve ekip çalışmasına uyumlu
 • AVM ortamında çalışmayı isteyen/bilen
 • ANKAMALL-KENTPARK-MAHALL AVM’lerde çalışabilecek
 • Sorumluluk almayı  seven

  Şirketin sunduğu ilave kazanç imkanlarını;

 Türkiye’de İLK ve TEK;

 • Günlük FREE BONUS teşvik puanları,
 • Sadakat Programı teşvik puanları,
 • Üretici ve ithalatçı firma teşvik puanları,
 • Hediye Çeki puanları,
 • Hedef odaklı Teşvik puanları,
 • Kredi ve Garanti puanları,
 • Müşteri Memnuniyeti puanları,

İle yüksek puanlar toplayarak aylık Brüt Maaşı kadar ek gelir elde etmeye istekli adayları KUTUP Ailesine katılmaya davet ediyoruz.

İŞ TANIMI

 • Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirecek ve satın alma yönünde motive edecek
 • Mağazamızı ziyaret eden müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapacak
 • Müşterilere ürünlerle ilgili   doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için fiyat etiket ve bilgilendiricilerini kontrol edecek 
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Üniversite(Mezun), Doktora(Mezun)

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

Kutup Şirketler Grubu 1954 yılında Kazım Kızılmeşe tarafından, Ankara’nın Ulus semtinde, 20 metrekarelik bir mağazada ‘’Kutup Soğutma’’ ünvanı ile kurulmuştur. Buzdolabı üretimi ve perakendeciliği ile başlayan firma yolculuğu günümüzde elektronik, elektrikli ev aletleri (Televizyon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri) ve GSM ürünlerinin perakendeciliği ile devam etmektedir. İkinci kuşaktan E. Kızılmeşe liderliğinde, 1991 yılında yeni bir vizyon ve güçlü hedeflerle Kutup Soğutma yeni marka kimliğine Kutup Pazarlama ve Ticaret A.Ş olarak taşındı. Kutup, aynı dönemde Samsung, LG, Bosch gibi önemli markalarının bayiliklerini alarak müşterilerine sunduğu ürün gamı ve hizmet alanlarını genişletti. 2011 yılında Yatsan-Tempur ile gittiği iş ortaklığıyla, hizmet alanlarını genişleterek, elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde göstermiş olduğu üstün başarıyı yatak ve ev tekstili Sektörüne de taşımıştır. Kutup Şirketler Grubu üçüncü kuşaktan S. Kızılmeşe’ nin 2018 yılında katılımları ile e-ticaret alanında yatırımlarını sürdürmektedir. Şirket kurumsal sitesi kutup.net ile ,online platformda tüketicilerle ürünleri buluşturup, E -satış sitesi teknomix.com.tr ile ,Türkiye’nin her noktasındaki tüketicinin online alış -veriş yapabilmesine imkan sunmaktadır Kentpark AVM içerisinde bulunan ,müşteri deneyimi odaklı ,alanında en büyük ve görkemli kabul edilen, mağazacılık standartlarını yeni bir çıtaya taşıyan Samsung Deneyim mağazası ; bünyesinde ki KUTUP AKADEMİ ile tüm KUTUP YILDIZLARI’nın eğitim süreçlerine ev sahipliği yapmaktadır . Kutup İnsan Kaynakları müdürlüğü ,Kentpark KUTUP AKADEMİ’ de çalışmalarını ilerletmektedir Ankara’da büyümeye ve daha fazla noktada teknoloji severlere hizmet sunmaya devam eden Kutup Şirketler Grubu, 2022’nin ilk aylarından itibaren şehrin odağında yer alan Mahall Yaşam ve İş Merkezi Kutupplex Yerleşkesi’nde tüketicilerle buluşmaktadır. Ankara’nın önemli lokasyonlarında bulunan 14 AVM ‘de ve Mahall Yaşam ve İş Merkezinde yer alan Kutupplex Yerleşkesinde ki 6 deneyim mağazası ile , Samsung, Apple, LG, Bosch, Yatsan, Philips, Xiaomi ,toplam 39 mağaza ile faaliyetlerine devam etmektedir KUTUPPLEX yerleşkesinde ki genel merkezinde , operasyonel destek sunan lojistik merkezinde, akademi merkezinde ve 39 mağazasında her biri alanında uzman 240’ı aşkın çalışanı ile dünya markalarından çözümleri tüketicilerine sunmaya devam etmektedir. Yoluna ; bünyesinde bulundurduğu tüm markalarda ,Türkiye genelinde aldığı , birinciliklerle sürekli büyüyerek ilerlemektedir 68 yıllık güven ve memnuniyetin simgesi olan Kutup Şirketler Grubu 2022 yılı projeleri kapsamında çalışmalarına büyüyerek devam edecektir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim.

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları