warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Tıbbi Satış Mümessili

KURTSAN İLAÇLARI A.Ş

Tıbbi Satış Mümessili

KURTSAN İLAÇLARI A.Ş

Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Manisa, Mardin, Muğla, Sakarya, Şanlıurfa, Zonguldak, Düzce, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Vizyon sahibi bir eczacı olan Niyazi Kurtsan henüz “doğal yaşam” ve “alternatif tıp” gibi kavramların yaygın olmadığı 1955’lerden itibaren bitkilerden ilaçlar ve sağlıklı ürünler geliştirmeyi kendine misyon edinen başarılı bir girişimci, aynı zamanda da yaratıcı ve üretken bir bilim adamı olarak kurduğu eczanesi, bugün Kurtsan şirketler grubuna dönüşmüştür.

Kurtsan Şirketler Grubu bünyesinde; Ortopedi, FTR, KBB, Pediatri, Dermatoloji alanlarında uzmanlaşmış, KURTSAN İLAÇLARI A.Ş., Tıbbi flasterler, yara bantları ve hastane malzemeleri üreterek dağıtımını yapan, KURTSAN MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Bitkisel saç ve cilt bakım ürünlerde Türkiye’nin ilk bitkisel kozmetik markası, OTACI BİTKİSEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve KURTSAN BİLİM SANAT EĞİTİM VAKFI bulundurmaktadır.

Türkiye, Avrupa patent kanununu 1995’te kabul ettiğinde Kurtsan İlaçları da Otacı bitkisel pastilleri ile ilk başvurusunu yaptı. Viyana Patent Enstitüsünde gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda bitkisel pastillerinin yenilik olduğu kabul edilerek, Türkiye’nin yerli ilaçtaki ilk patentleri Otacı’ya verildi.

Üretimler Bandırma tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Yaklaşık 400 kişilik ekibi ile Türkiye'nin tüm bölgelerindeki eczane, hastane ve marketlerine ulaşmakta ve 200'den fazla ürünümüzü Türkiye ve dünyanın 25 ülkesindeki tüketicilerle buluşturmak için çalışmaktayız.

 

İstikrarla büyüyen organizasyonumuza KURTSAN İLAÇLARI A.Ş. bünyesinde Ortopedi, FTR, KBB, Pediatri, Dermatoloji  terapötik alanlarında

"TIBBI SATIŞ MÜMESSİLİ"

aramaktayız.

 

İŞİN TANIMI

 • Tanıtım planlarına uygun olarak Doktor ve Eczane ziyaretlerini planlamak, 
 • MI sistemi üzerinde ilgili planlamaları girmek, ziyaretleri gerçekleştirmek, gerçekleşen verileri yine sistem üzerinde kaydetmek,
 • IMS verileri üzerinden gerekli analizleri yapmak,
 • Sorumlu olduğu ürünlerinin medikal tanıtımını yapmak, 
 • Sorumluluk alanındaki terapötik alandaki pazar, ürün, potansiyel, rakip ve satış analizlerini yapmak,
 • Portföye yeni potansiyel Doktor bilgilerini dahil etmek, 
 • Satış ve Pazarlama yönetimine pazarla ilgili düzenli şekilde geri bildirim sağlamak, 
 • Haftalık ve aylık raporlamaları gerçekleştirmek, 


ARANAN ÖZELLİKLER

 • Lisans ya da en az ön lisans mezunu olmak, 
 • İlaç sektöründe ve tanıtım alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,
 • Tercihen Ortopedi, FTR, KBB, Pediatri, Dermatoloji alanında bilgi/tecrübe sahibi olmak,
 • Tercihen ÜTE kimlik belgesine sahip olmak,
 • Bilgisayar kullanımına ve MS Office uygulamalarına hakim olmak,
 • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Sürücü belgesine (B sınıfı) ve aktif araç kullanma deneyimine sahip olmak,
 • Seyahat edebilmek.
 • Ayrıca başarı motivasyonu ve kişisel disiplini yüksekkendini geliştirmeye hevesli adaylar olmaları beklenmektedir.


Yukarıda yer alan özelliklere sahip olan adayların, 30 Eylül Cumartesi akşamına kadar ilana başvuru yapmaları gerekmektedir. Elden, posta, e-posta ya da faks yoluyla gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurusu uygun bulunan adaylarla tüm yazışmalar kariyer.net üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Tıbbi Satış Mümessili pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Satış Mümessili Tıbbi Satış Mümessili Maaşları Tıbbi Satış Mümessili Nasıl Olunur? Tıbbi Satış Mümessili Nedir? Tıbbi Satış Mümessili İş İlanları
Hakkımızda

Vizyon sahibi bir eczacı olan Niyazi Kurtsan henüz “doğal yaşam” ve “alternatif tıp” gibi kavramların yaygın olmadığı 1955’lerden itibaren bitkilerden

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KURTSAN GRUP ŞİRKETLERİKİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİVERİ SORUMLUSUNUN K

Detaylı Bilgi

Tıbbi Satış Mümessili pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Satış Mümessili Tıbbi Satış Mümessili Maaşları Tıbbi Satış Mümessili Nasıl Olunur? Tıbbi Satış Mümessili Nedir? Tıbbi Satış Mümessili İş İlanları