warning
İlan yayından kaldırılmıştır

İç Kontrol Uzmanı

Koyuncu Grup

İç Kontrol Uzmanı

Koyuncu Grup

Konya

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Denetim/Teftiş

Denetim/Teftiş

Başvuru Sayısı

124 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

124 başvuru

Departman

Denetim/Teftiş

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Temelleri 1966 yılında Refik Koyuncu tarafından atılan Koyuncu Grup; Akaryakıt, Otomotiv, Taşıt Muayene, Enerji, Tuz Üretimi, Seracılık, Kimya, Mermer ve Savunma Sanayi alanlarında 1.000’den fazla çalışanı ve 1 milyar TL’nin üzerindeki faaliyet geliri ile varlığını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Otomotiv sektöründe Fiat bayiliği ile Konya ili marka liderliğini yıllardır elinde bulundurmaktadır. 2019 yılı başında Jeep ve Alfa Romeo satış showroomu hizmete açılmıştır.

Shell ve Total Energies markaları ile Konya il merkezi ve Sarayönü ilçesinde toplam 5 adet akaryakıt istasyonu işleten Koyuncu Grup, bu alanda Konya il marka liderliğini de sürdürmektedir.

Tuz Gölü’ndeki modern üretim tesisleriyle Türkiye’nin en büyük tuz üreticisi konumunda olan Koyuncu Grup Türkiye tuz ihracatının %50’sini tek başına gerçekleştirmektedir. Bursa’da bulunan likit tuz tesisinde tekstil sektörüne yönelik yüksek kalite rafine sıvı tuz üretilmektedir.

Koyuncu Grup; 9 ilde 21 adet sabit, 11 adet mobil araç muayene istasyonu ile TÜVTÜRK’ün en büyük iş ortağıdır.

Konya ve Nevşehir’de bulunan 18.5 MWp kurulu güce sahip olan 18 adet güneş enerjisi santrali ile çevre dostu elektrik üretimi gerçekleştirmektedir.

Faaliyet alanlarına savunma sanayini ekleyen Koyuncu Grup, Aselsan ortaklığında Konya’da gerçekleştirilen savunma sanayi yatırımın en büyük özel sektör ortağı konumundadır.

Grubumuz tarım sektöründe, Afyon Sandıklı bölgesinde jeotermal seracılık yatırımına başlamıştır. Modern topraksız tarım uygulamalarıyla 102.240 m2'lik üretim alanında domates yetiştiriciliği planlanan yatırım 2022 yılı itibariyle faaliyete geçmiştir.

2023 yılı içerisinde devreye alınması planlanan Koyuncu Kimya Klor Alkali Fabrikası en son teknoloji makine ve teçhizat ile donatılmış modern bir kimyasal üretim tesisi olarak dizayn edilmektedir. Hammadde olarak yüksek saflıkta tuz (sodyum klorür) ve su kullanılacak olan tesiste çevre dostu üretim yöntemleri kullanılacaktır.

Son olarak doğal taş sektörüne yatırım yapan Koyuncu Grup, Karaman ili Kazımkarabekir ilçesinde bulunan gri mermer ocağını 2021 yılının ilk yarısında, Konya ili Ilgın ilçesinde bulunan mermer ocağını ise 2022 yılının ortasında devreye almıştır. 


            Koyuncu Grup Şirketleri bünyesinde görev almak üzere "İç Kontrol Uzmanı” aranmaktadır.


GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,
 • Tercihen kalite, süreç yönetimi,  EFQM, Yalın Yönetim, KAİZEN ve benzeri alanlarda eğitim almış, tercihen bu eğitimleri sertifikalı olarak belgelendirebilen,
 • Tercihen danışmanlık şirketleri veya kurumsal şirketlerde İç Kontrol, Risk Yönetimi, Kalite, Süreç Yönetimi vb alanlarda en az 1 yıl uygulama tecrübesi bulunan,
 • Raporlama ve sunum yapabilmek için yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Tercihen az bir ERP veya Süreç Yönetimi Yazılımı ile çalışma tecrübesi bulunan,
 • Analitik düşünebilen, veri toplama, analiz ve konsolide etme yeteneğine sahip,
 • İş takibi konusunda dikkatli, çözüm odaklı, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan,
 • Konya’da ikamet eden ya da ikamet edebilecek.


İŞ TANIMI

 • Şirket iş süreçlerinin belirlenmesi, süreçlerin analizi, iş süreçlerinde risk değerlendirmeleri gerçekleştirilmesi ve kontrol faaliyetlerinin tanımlanması çalışmalarına iştirak etmek, bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkacak Risk Kontrol Matrisleri ve Risk Haritalarını güncel tutmak,
 • Grubumuzun iş ve süreç prosedürlerinin oluşturulmasına katkı sağlamak ve prosedürleri güncellenmesini sağlamak, prosedürlere uyumunu  yöneticisi ve iç denetim ekibi  ile birlikte takip etmek,
 • Gelecekte ihtiyaç duyulan yönetmelik, prosedür vb. dokümanları tespiti ve  uygulamaya konmadan önce gözden geçirerek hazırlanmasına ve geliştirilmesine destek vermek.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı, Muaf

İç Kontrol Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İç Kontrol Uzmanı İç Kontrol Uzmanı Maaşları İç Kontrol Uzmanı Nasıl Olunur? İç Kontrol Uzmanı Nedir? İç Kontrol Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Temelleri 1966 yılında Refik Koyuncu tarafından atılan Koyuncu Grup; Akaryakıt, Otomotiv, Taşıt Muayene, Enerji, Tuz Üretimi, Seracılık, Kimya, Mermer

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Sayın İlgili, Firmamıza gerçekleştirmiş olduğunuz iş başvurusu sebebiyle doldurmakta olduğunuz İş Ba

Detaylı Bilgi

İç Kontrol Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İç Kontrol Uzmanı İç Kontrol Uzmanı Maaşları İç Kontrol Uzmanı Nasıl Olunur? İç Kontrol Uzmanı Nedir? İç Kontrol Uzmanı İş İlanları