Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

International Technology Support Responsible

Koton

İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

6 gün önce güncellendi

Job Type

Full-Time

Position Level

Specialist

Department

Information Technology

Information Technology

Application Count

160 application

Job Type

Full-Time

Position Level

Specialist

Application Count

160 application

Department

Information Technology

Kariyer Image

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

The story of KOTON that started in 1988 with a 25 square meter store opened in Kuzguncuk continues with nearly 500 stores and 10.000 employees in 28 countries today. With its creative staff of 220 employees, KOTON steers fashion and brings together 250 million visitors annually with over 60.000 product range.

Embracing diversity,nurturing from differences and participation of employees in all processes throughout the organization are among KOTON's priorities. KOTON makes a value proposition by saying “My Development is at KOTON, My Career is at KOTON” and invites its candidates and employees to write their own success stories at a global and innovative company full of opportunities where they can improve themselves.

Would you like to write your own success story by working at a global and innovative company full of opportunities where you can improve yourself ?


QUALIFICATIONS

 • Bachelor’s degree from university
 • At least 5 years of experience
 • Fluent in English, and Russian is a plus
 • Basic knowledge of SQL installation and configuration
 • Good knowledge of MS Office tools installation & troubleshooting
 • Good Knowledge of ITIL principals (Incident, Request, Problem and Change management)
 • Field experience supporting a variety of technologies and services
 • Advanced technical abilities including solid troubleshooting skills applicable to Client and Server operating systems
 • Ability to manage time and resources to meet or exceed expectations in high-profile situations while maintaining professionalism under pressure
 • Can work both independently and in a collaborative team-oriented environment
 • Ability to work with and maintain confidential information

 

JOB DESCRIPTION

We are looking for a capable resource to coordinate ranging from simple activities to more complex plans. This role will provide onsite/ on-call assistance to end-users within the organisation's international/internal stores and head offices environment in a timely and accurate fashion to ensure optimal service delivery.

 • Client OS/Peripherals troubleshooting
 • Handling different Client and Server Operating Systems (Windows 7-8-10-11, MAC Os.x, Linux, Windows Server 2012-2016-2022)
 • Performing Hardware and Software Installation (understanding of deployment tools like SCCM)
 • Cash Desk, Printer, Handheld terminal, People Counter like devices troubleshooting

Preferred Candidate

More than 5 years of experience
Associate Degree(Graduate), Bachelor’s(Graduate), Master’s(Student), Master’s(Graduate)
Completed, Exempt
English(Reading : Advanced, Writing : Advanced, Speaking : Advanced)

Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Maaşları Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Nasıl Olunur? Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Nedir? Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu İş İlanları
Hakkımızda

KOTON, 1988’de Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 28 ülkede 500’e yakın mağazası ve yaklaşık 10.000 çalışanı ile sürdürüyor. 220 kişiden oluşan kreatif kadrosuyla modaya yön veren KOTON, yılda 250 milyon ziyaretçisini 60.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile buluşturuyor. KOTON; hızlı moda sektörünün dinamikleri ve İnsan Kaynakları Politikası ile çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. KOTON, Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Stratejik öncelikleri doğrultusunda operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış şekillerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatını sunarken, global iş imkanlarını ve pek çok kariyer fırsatını da beraberinde getiriyor. Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların tüm süreçlere katılımını sağlamak, KOTON’un öncelikleri arasında yer alıyor. KOTON, adaylarına ve çalışanlarına global, yenilikçi, fırsatlarla dolu ve kendilerini geliştirebilecekleri bir şirkette kendi başarı hikayelerini yazmayı vaat ederek “Gelişimim KOTON’da, Kariyerim KOTON’da” değer önermesinde bulunuyor! Koton sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamında Yaşama Saygı Manifestosu'nu benimsiyor. Koton Yaşama Saygı Manifestosu: Koton olarak sürdürülebilirliği varoluşumuza anlam katan bir ana çerçeve olarak kabul ediyoruz. Bugüne kadar sürdürülebilirlik alanında yürüttüğümüz çalışmalardan öğrendiklerimizden güç alıyor ve yeni gelişim adımlarımızı ‘Yaşama Saygı’ başlığı altında topluyoruz. ‘Yaşama Saygı’ anlayışımızın odağında dünyaya, topluma, insana ve işimize saygı yer alıyor. Nefesimiz olan dünyamıza, içinde var olduğumuz toplumumuza, dokunduğumuz tüm insanlara ve marka değerimizin temel kaynağı olan işimize saygı, sürdürülebilirlik anlayışımızın özünü oluşturuyor. Yaşama Saygı diyor; strateji ve hedeflerimizi Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlandırıyoruz. Yaşama Saygı diyor; paydaşlarımızla iş birlikleri geliştirerek etki gücümüzü daha iyi bir dünyanın inşasında kullanıyoruz. Yaşama Saygı diyor; gelişim adımlarımızı ve tecrübemizi şeffaflıkla paylaşacağımızı taahhüt ediyoruz. Ortak geleceğimiz için… Dünyaya, Topluma, İnsana, İşimize Saygı… Yaşama Saygı!

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Maaşları Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Nasıl Olunur? Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu Nedir? Bilgi Teknolojileri Destek Sorumlusu İş İlanları