Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Değişim Yönetimi Uzmanı - Satın Alma

Kazancı Holding

İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

4 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

Başvuru Sayısı

317 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

317 başvuru

Departman

Tedarik Yönetimi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinde, Tedarik Zinciri Departmanı’nda gerçekleştirdiğimiz Dijital Dönüşüm Projemiz kapsamında satın alma süreçlerindeki gerekliliklerin iş birimleri ile belirlenerek SAP üzerindeki geliştirme ve düzenlemelerden sorumlu olmak üzere aramıza katılacak  “Değişim Yönetimi ve Optimizasyonu Uzmanı (Satın Alma)” arayışımız bulunmaktadır.


 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun)
 • Aşağıda belirtilen Tedarik Zinciri iş kollarından en az birinde 3 yıl ve üzeri tecrübeli;
 • Satın Alma, Tedarikçi Yönetimi, Malzeme İhtiyaç Planlama, Stok Kontrol, Raporlama
 • Tercihen SAP S/4HANA projelerinde anahtar kullanıcı ya da ekip üyesi olarak rol almış
 • İyi seviyede MS Office programları kullanım bilgisine sahip
 • İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip
 • Organizasyon, iletişim ve analiz becerisi güçlü
 • Takım çalışmasına uyumlu
 • Araştırma ve öğrenmeye istekli            
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek
 • Seyahat engeli olmayan, gerekli durumlarda yurtiçi ve yurtdışı bölgelerde belirli süreli olarak kalabilecek.

  İŞ TANIMI

 • Tedarik Zinciri süreç değişiklik taleplerinin değerlendirmek ve projelendirmek
 • BT Danışmanları, İş Birimi, Hizmet danışmanları ile birlikte proje çalışması gerçekleştirmek
 • Değerlendirilen talepler için analiz çalışması yapmak
 • Çözüm mimarisi veya uygulamalarla ilgili problemlerde paydaşlarla birlikte çözüm geliştirmek
 • Satın Alma, Planlama, Lojistik ve Raporlama birimlerinin süreç geliştirme çalışmalarına/projelerine katılmak
 • Malzeme Ana Veri birimi ile ana veri bütünlüğünün korunması için çalışmalar yapmak

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Değişim Yönetimi Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Değişim Yönetimi Uzmanı Değişim Yönetimi Uzmanı Maaşları Değişim Yönetimi Uzmanı Nasıl Olunur? Değişim Yönetimi Uzmanı Nedir? Değişim Yönetimi Uzmanı İş İlanları
Kazancı Holding

Elektrik Üretim ve Dağıtımı / Enerji 2+

Hakkımızda

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Kazancı Holding, enerji sektörünün lider firmalarından biridir. Grup, 1980’li yıllarda jeneratör üretimine başlamış ve zaman içerisinde enerji sektöründeki bütünleşmiş yapılanmasını inşa etmiştir. 1990’lı yıllarda enerji santrali kurulumu ve elektrik üretimine başlayan Kazancı Grubu, 2000’li yılların başında doğal gaz dağıtım faaliyetleri ve 2010 yılında ise elektrik sektöründeki serbestleşmeyle birlikte elektrik dağıtımına başlamıştır. Türkiye’de enerji sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Kazancı Holding, ayrıca tarım ve turizm sektöründeki faaliyetleri ile bu sektörlere de öncülük etmektedir. Kazancı Holding, 4 kıtada üretim yapan, 74 farklı ülkede 8 binden fazla çalışanıyla 21 ülkede faaliyet gösteren ve 168 ülkeye ihracat yapan küresel bir güçtür. Holding bünyesinde bulunan şirketler, Aksa markası ile kendi alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile sektörlerinde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Holding bünyesinde bulunan şirketler, kendi alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile sektörlerinde öncü firmalar olarak tanınmaktadırlar: Aksa Jeneratör, Türkiye jeneratör pazarının lideri ve Türkiye’nin en büyük ihracatçı firmalarındandır. Üretimini Türkiye ve Çin’de bulunan fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Aksa Doğalgaz, Türkiye’nin doğalgaz dağıtımı konusunda en uzman firmaları arasındadır. Aksa Enerji, Türkiye’nin ilk Biyogaz Santrali’ni Bursa’da faaliyete geçirmiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında, Fuel Oil, Doğalgaz, Rüzgar ve Hidroelektrik Santralleri kurarak elektrik enerjisi üretiminde ülkenin önde gelen enerji şirketlerinden biri olmuştur. 2004 senesinde Aksa Elektrik Toptan Satış A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik Dağıtım Şirketi kazanmış olduğu ihaleler ile birçok bölgede elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Çoruh Elektrik Dağıtım Bölgesi ihalesini kazanan Aksa Elektrik, daha sonra Fırat Elektrik Dağıtım bölgelerinin ihalesini kazanmıştır. Aksa Tarım, 2004 yılından bu yana tarım sektörüne getirdiği kurumsal yapısı ile dış mekân süs bitkiciliği, fidancılık besicilik ve süt sığırcılığı alanlarında sektöre yön veren firmalar arasındadır. Aksa Turizm, Antalya’da bulunan 5 yıldızlı oteli, Mirada Del Mar ve Kayseri – Erciyes’te kayak otelleri, Mirada Del Lago ve Mirada Del Monte ile hizmet vermektedirler.

Şirket Sayfasına Git

Değişim Yönetimi Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Değişim Yönetimi Uzmanı Değişim Yönetimi Uzmanı Maaşları Değişim Yönetimi Uzmanı Nasıl Olunur? Değişim Yönetimi Uzmanı Nedir? Değişim Yönetimi Uzmanı İş İlanları