Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Dış Pazarlar - Ürün Müdürü

İlko İlaç Sanayi ve Tic A.Ş

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Sancaktepe)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

İthalat/İhracat

İthalat/İhracat

Başvuru Sayısı

182 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

182 başvuru

Departman

İthalat/İhracat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bu geleceğe damga vuracak başarı öyküsünü birlikte yazacağımız, 'Sağlıklı bireyler, mutlu aileler' felsefemizi paylaşacak, donanımlı, etik değerlere bağlı 'Dış Pazarlar - Ürün Müdürü' olarak görev yapacak aile bireyi arıyoruz. 

  • İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl görev almış,
  • Üniversite mezunu,
  • Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, tercihen 2. Yabancı dil bilgisine sahip (Tercihen Rusça),
  • İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, analitik yönü güçlü,
  • MS Office uygulamalarına hakim,
  • B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
  • Seyahat engeli bulunmayan,
  • İstanbul’da ikamet eden / edebilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,


İŞ TANIMI

İhracat müşteri ilişkileri yönetimi, yıllık satış hedeflerinin belirlenmesi ve realizasyonu, ülke bazlı yıllık gelir-gider bütçelerinin oluşturulması ve takibi, ilgili ülkelerde saha çalışmaları yapıp eksiklerin giderilmesi, düşük performanslı ürünlerin performanslarının iyileştirilmesi, ruhsatlandırma süreçlerinin takibi, satış-stok-üretim-sevkiyat süreçlerinin takibi ve yönetilmesi. Vadesi geçen ödemelerin takibinin yapılması.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Ürün Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Müdürü Ürün Müdürü Maaşları Ürün Müdürü Nasıl Olunur? Ürün Müdürü Nedir? Ürün Müdürü İş İlanları
Hakkımızda

İlko İlaç’ın kökleri, Türkiye’nin ikinci nesil eczacılarından merhum Mustafa Öncel’in 1960’lı yıllarda majistral ilaç üretimi ile başlayan eczane eczacılığına ve sonrasında ilaç sektöründeki yatırımlarına dayanmaktadır. Bu çerçevede İlko İlaç 50 yılı aşkın birikim ve tecrübenin ışığında; güçlü Ar-Ge yapısı, tüm majör tedavi alanlarını kapsayan ileri teknolojiye dayalı ve katma değerli geniş ürün portföyü, biyoteknoloji ve tüketici sağlığı alanındaki faaliyetleri ile global bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. İlko İlaç Üretim Tesisleri Konya’da bulunmakta ve Anadolu’da yapılan en büyük ilaç sanayi yatırımı özelliği taşımaktadır. Yıllık 120 milyon kutuya ulaşma altyapısına göre dizayn edilmiş Üretim Tesisleri, EU GMP ve ISO13485 belgelerine sahiptir. İlko İlaç’ın Ar-Ge faaliyetleri iki farklı merkezde yürütülmektedir. Küçük moleküller üzerine çalışan İlko Argem Ar-Ge MerkeziAnkara Hacettepe Üniversitesi Teknokent’te faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin ilk biyoteknolojik ilaç Ar-Ge Merkezi olan İlko Argem Biyoteknoloji Merkezi ise İstanbul Teknopark’ta bulunmaktadır. Bu merkezdeilk aşamada ağırlıklı olarak kanser ve kansere bağlı hastalıklara yönelik olarak biyoteknolojik ürünler üzerine çalışılmaktadır. İlko İlaç 40’a yakın ülkede ürün ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetleri sürdürmektedir. İLKO İlaç 2013 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye’yi biyoteknolojik pazarın bir oyuncusu haline getirmek üzere adım atarak; Güney Kore menşeili biyoteknoloji firması Genexine ile ortak İLKOGEN firmasını kurmuştur. İLKOGEN, Türkiye'nin ilk biyoteknolojik ilaç araştırma - geliştirme, üretim ve uluslararası pazarlama yatırımı olma özelliğini taşımaktadır.Sağlığı bir bütün olarak ele alan yaklaşımı çerçevesinde İlko İlaç, oluşan yepyeni ihtiyaçlara doğru çözümler üretmek ve Tüketici Sağlığı alanına da farklı bir soluk getirmek üzere Wellcare markasını yaratmıştır. Wellcare; farklı kategorilerde; sağlık otoritelerinden onaylı, inovatif, klinik etkinliği kanıtlanmış, bilimsel ve güvenilir, tamamlayıcı tedavi ürünleriyle; yaşam döngüsünün her aşamasında, sağlık problemlerine çözüm sunmayı ve yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.İlko İlaç, küresel ilaç endüstrisinin geleceği ve insanlığa sağlayacağı artı değer hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket Sayfasına Git

Ürün Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Müdürü Ürün Müdürü Maaşları Ürün Müdürü Nasıl Olunur? Ürün Müdürü Nedir? Ürün Müdürü İş İlanları