Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Resepsiyonist (Alan Suites)

Gözalan Group

İlan yayından kaldırılmıştır!
Edirne

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Ön Büro

Ön Büro

Başvuru Sayısı

102 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

102 başvuru

Departman

Ön Büro

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Biz, Gözalan Group olarak, dünyanın önde gelen markalarından Columbia SportswearMountain HardwearSorel ve Sebago ile Türkiye genelinde 50’den fazla mağaza ve 500’ü aşkın çalışanımızla dinamik bir grubuz.

Bununla birlikte, outdoor pazarının önemli oyuncuları olan başarılı birçok markayı The Moose Bay çatısı altında toplayarak sıra dışı bir mağaza konseptiyle sektörde fark yaratıyoruz.

Perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra Edirne’nin merkezinde yer alan 500 yatak kapasiteli rezidans ve otelimiz Alan Suites, doğa içinde yaşamın sembolü olan Göktürk İnşaat Projesi ile de farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam ediyoruz.


Alan Suites’te görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘’Resepsiyonist’’ aramaktayız.

 • Tercihen lise ve üniversitelerin Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun
 • Elektra, Elektra Pos ve Opex kullanımı konusunda deneyimli
 • Tercihen İngilizce ve Bulgarca bilen
 • Güler yüzlü, etkin iletişim kurabilen
 • Takım çalışmasına inanan


Peki birlikte neler yapacağız? 

 • Konaklama ile ilgili rezervasyon alarak giriş-çıkış işlemlerinin yapılması
 • Çıkış yapılan odalara temizlik biriminin yönlendirilmesi ve arıza tespiti yapılan odalara teknik servis biriminin yönlendirmesi
 • Gelen istek, talep ve önerilerinin resepsiyon şefine iletilmesi
 • Tüm misafirlerden konaklama için gerekli evraklarının sisteme işlenmesi
 • Tesise gelen misafirlerin kimlik bildirimlerinin anlık sistem olan KBS programına kaydedilmesi ve çıkışlarında anlık çıkış işleminin yapılması
 • Konaklama yapan misafirlerin tahsilatlarının yapılması ve bu tahsilatların sisteme işlenmesi
 • Misafirlerin sorunlarının dinlenmesi, söz konusu şikayet, öneri veya taleplerin programa işlenmesi ve takibinin yapılması
 • Pos cihazlarının günlük Z raporunun alınması
 • Gece vardiyasında gün kapama işleminin yapılması
 • Otel gelirlerini günlük olarak hazırlanarak rapor edilmesi
 • Diğer departmanlar ile bilgi akışının sağlanması


Haydi sen de bize katıl!

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) Bulgarca(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Resepsiyonist pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Resepsiyonist Resepsiyonist Maaşları Resepsiyonist Nasıl Olunur? Resepsiyonist Nedir? Resepsiyonist İş İlanları
Gözalan Group

Ayakkabıcılık / Mağazacılık (Tekstil) 3+

Hakkımızda

Temelleri 1969 yılında Almanya'da atılan Gözalan Group, uzun yıllar yurt dışında çeşitli sektörlerde öncü faaliyetlerde bulunduktan sonra, 1987 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. 50'nin üzerinde mağazası, 500'e yakın çalışanı bulunan grubumuz, dünyanın önde gelen markalarını ülkemiz insanının kullanımına sunmanın kıvancını yaşamaktadır. Gözalan Group yurt içinde ve dışında perakendecilik sektörü başta olmak üzere değişik uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları ve şirketleri bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluktur. Grubumuz, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği iş disiplini ve deneyimin erdemine olan inancı ile başarı grafiğini devamlı yükseltmektedir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda daima en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünleri hizmete sunmaktır. Dünya markalarının Türkiye temsilcisi olan Gözalan Group; "Columbia, Sorel ve Mountain Hardwear" gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Bununla birlikte, outdoor pazarının önemli oyuncuları olan başarılı birçok markayı The Moose Bay çatısı altında toplayarak sıra dışı bir mağaza konseptiyle sektörde fark yaratıyoruz. 2015 yılında Columbia Sportswear tarafından Yılın Distribütörü seçilen ve ödüllendirilen grubumuz, perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra farklı yatırımlarıyla da dikkat çekmektedir. Perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra Edirne’nin merkezinde yer alan 500 yatak kapasiteli rezidans ve otelimiz Alan Suites, doğa içinde yaşamın sembolü olan Göktürk İnşaat Projesi ile de farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam ediyoruz.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Araba, Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Erzak Yardımı, Bireysel Emeklilik.

Gözalan Group İş İlanları

Resepsiyonist pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Resepsiyonist Resepsiyonist Maaşları Resepsiyonist Nasıl Olunur? Resepsiyonist Nedir? Resepsiyonist İş İlanları