Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Müşteri Temsilcisi - Antalya (Dönemsel)

Global Exchange Döviz Ticaret A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Antalya(Muratpaşa)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

121 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

121 başvuru

Departman

Operasyon

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Değerli Adaylarımız,

 Operasyonlarımız için yapmayı planladığımız daimi ve dönemsel Müşteri Temsilcisi pozisyonu işe alımlarında deprem bölgesinden adaylarımıza öncelik tanınacak olup, belirlediğimiz kontenjan çerçevesinde aramıza katılacak adaylarımızın ev kiralarına 6 ay boyunca piyasa koşullarına uygun belli bir miktarda destek olacağız. Bilgilerinize sunarız.


Global Exchange havaalanlarında turistlere döviz hizmeti veren İspanya menşeli uluslararası bir firmadır. Grubumuzun 23 ülkede, 5 kıtada 325'den fazla ofisi bulunmaktadır. Seyahat para endüstrisindeki engin tecrübemiz sayesinde, alternatif ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını da gözeterek hizmette mükemmeliyet için çaba harcayan bir firma olmaya özen göstermekteyiz. Bugün, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerinde iddialı bir genişleme planımız bulunmaktadır.

 
Eğer Müşteri Temsilciliği ve Satış alanlarına ilgiliyseniz veya bu pozisyonlarda deneyiminiz varsa bu pozisyon sizin için bir fırsat demektir.

Ekibimize katılarak, dünya çapında finans hizmeti veren bir şirkette müşteri hizmetleri ve satış alanlarındaki becerilerinizi artırma fırsatı bulacaksınız.

Bu pozisyonun amacı şirket içi prosedürleri ve yasal düzenlemeleri takip ederek tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktır.
 

Antalya Havalimanı’nda yer alan ofislerimizde “Müşteri Temsilcisi” olarak dönemsel / sezonluk olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 

 • İki ya da dört yıllık üniversite mezunu,
 • Türkçe harici ikinci bir yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce, Rusça, Arapça veya Almanca),
 • Tercihen Satış ve/veya Müşteri Hizmetleri alanlarında deneyimli ve/veya bu alanlara ilgi duyan,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • Problem çözme yeteneği gelişmiş,
 • Müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, yönlendirebilecek,
 • Üçlü vardiya sisteminde çalışabilecek (07:30-15:30/15:30-23:30/23:30-07:30)

 

İŞ TANIMI

Kilit sorumluluklarınız aşağıdaki gibidir:

 • Müşterilerin ihtiyacını doğru belirlemek ve döviz işlemleri sırasında avantajlarımızı, süreçlerimizi ve çapraz satış işlemlerimizi kullanarak şirketimizi en iyi şekilde temsil etmek.
 • Müşteri hizmetlerinde mükemmeliyetçiliği esas alarak, şirket ve yasal prosedürlere uygun bir şekilde döviz işlemlerini gerçekleştirmek.
 • Müşterilerle direk temas kurmaya, sorumluluk almaya ve en iyi hizmeti sağlamaya istekli olmak.
 • İşlemleri yasal kriterlere uyarak belgelemek.
 • Döviz işlemleri sırasında oluşabilecek müşteri itirazlarına açık ve eksiksiz olarak yanıt vermek, onların şüphelerini gidermek ve müşteri önerilerine katılmak.
 • Döviz işlemleri sırasında oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta takım liderlerini bilgilendirmek.
 • Şirketin gelişimine katkı sağlayacak öneriler ve fikirler paylaşmak.

 

Ücret paketimiz aylık maaş + prim+Tamamlayıcı sağlık sigortası, ayrıca servisle ulaşım ve yemek yardımından oluşmaktadır.

 

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) Almanca(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) Rusça(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) Çince(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi) Arapça(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Müşteri Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Müşteri Temsilcisi Maaşları Müşteri Temsilcisi Nasıl Olunur? Müşteri Temsilcisi Nedir? Müşteri Temsilcisi İş İlanları
Hakkımızda

Global Exchange Grup, çoğunlukla havaalanlarında turistlere döviz hizmeti veren İspanya menşeyli uluslararası bir firmadır.Grubumuzun 20 ülkede, 5 kıtada 180’den fazla ofisi bulunmaktadır.  Seyahat para endüstrisindeki engin tecrübemiz sayesinde, alternatif ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını da gözeterek hizmette mükemmeliyet için çaba harcayan bir firma olmaya özen göstermekteyiz. 

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.).

Müşteri Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Müşteri Temsilcisi Maaşları Müşteri Temsilcisi Nasıl Olunur? Müşteri Temsilcisi Nedir? Müşteri Temsilcisi İş İlanları