Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Adana(Seyhan), Ankara(Çankaya), Bursa(Osmangazi), İstanbul(Avr.)(Beşiktaş), İzmir(Çankaya), İstanbul(Asya)(Kadıköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Teknik

Teknik

Başvuru Sayısı

887 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

887 başvuru

Departman

Teknik

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Telekomünikasyon ve teknik servis sektöründe öncü konumda bulunan firmamızın Adana-Seyhan, Ankara-Çankaya, İzmir-Çankaya, Bursa-Osmangazi ve İstanbul-Kadıköy ve Etiler bölgelerinde bulunan YETKİLİ TEKNİK SERVİSLERİ'nde görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.


  • Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu
  • En az 1 yıl tüketici elektroniği üzerine GSM ve yeni nesil Notebook  teknisyenlik deneyimi olan
  • MS Office programlarını kullanabilen
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, müşterileri güler yüzlü karşılayabilecek, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlayabilecek
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  

 GSM ve Notebook Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.


İŞ TANIMI

  • Müşteriler tarafından getirilen arızalı cihazların teslim alınması, sisteme kayıtlarının yapılması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için gerekli iletişimi sağlanması.
  • Basit mekanik onarımların tamamlanması.
  • Cihazları tanılaması ve diğer tüm servis testlerinin yapılması, test sonuçlarının yorumlanması ve cihazlara ait işlevsel testlerin yapılarak sürecin sonuca ulaştırılması.
  • Müşterinin getirdiği arızalı cihazın sorunlarının yazılı olarak en iyi şekilde arıza kayıt formunda belirtilmesi müşteri ihtiyacının doğru anlanması.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

GSM Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

GSM Teknisyeni GSM Teknisyeni Maaşları GSM Teknisyeni Nasıl Olunur? GSM Teknisyeni Nedir? GSM Teknisyeni İş İlanları
Hakkımızda

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, GNP, Honor, Huawei, Lenovo, Omix, Oppo, Realme, Reeder, Samsung, TCL, Tecno, Xiaomi ve Vivo marka cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satışının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle dağıtımını yapmaktadır. Turkcell distribütörü olarak Turkcell SIM Kart ve Yedek SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir. Ayrıca, Avrupa’nın önemli aksesuar markası olan Cellular Line’ın da Türkiye’deki yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. GENPA tarafından satış ve pazarlaması yapılan tüm ürünler çeşitli mecralardan nihai tüketicilere sunulmaktadır. İstanbul, İzmir ve Adana ilinde 3 ana merkezde bölge satış ofisi bulunan GENPA; telekomünikasyon sektöründe ülke sathına yayılmış Turkcell Dağıtım Bölgesi kapsamında 500 adeti aşkın Turkcell bayi ve şubesinin yanı sıra 1000 adeti aşkın satış noktasında yaygın bir hizmet vermektedir. İstanbul (Avrupa ve Anadolu ) Adana, Ankara, Bursa ve İzmir illeri olmak üzere 7 merkezde Genpa Satış Sonrası Hizmet birimi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en temel kriter olarak alan ve ileri teknoloji donanımıyla hizmet veren GENPA; Apple iPhone, Apple Mac, Apple TV, Apple Watch, iPad, Beats, Cellularline, Omix, OnePlus, Oppo, PanzerGlass, Realme, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Xiaomi ve Vivo markalarına Yetkili Teknik Servis Hizmeti vermektedir Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören GENPA, gelişimlerini sürekli kıldığı ve insiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Bireysel Emeklilik.

GSM Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

GSM Teknisyeni GSM Teknisyeni Maaşları GSM Teknisyeni Nasıl Olunur? GSM Teknisyeni Nedir? GSM Teknisyeni İş İlanları