Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Küçükçekmece)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Başvuru Sayısı

809 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

809 başvuru

Departman

Dijital Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Fakir, H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. “Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.

Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla kurulan Fakir, kısa zamanda Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar büyümesini Almanya genelinde sürdüren şirket, 1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Saruhan Şirketler Grubu güvencesi ile Türkiye pazarına girerek Türk tüketicisiyle buluştu. Kısa zamanda Türkiye’nin sevilen ve güvenilen markası olmayı başaran Fakir Hausgeräte, Türkiye pazarına girdiği günden beri sektörde öncü ve inovatif marka kimliğiyle tanınıyor.

Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisi ile pazarın öncü markalarından biri haline gelen Fakir, globalleşme yolunda ilk adımını atarak Avrupa’ya yayılma kararı aldı. Bu büyüme kararı ile birlikte şirket ürünlerinin %20’si global olarak üretilmeye başladı ve yıllar içinde bu oran giderek arttı. Satışı Almanya dışına taşan ürünlerin bir süre sonra üretimi de Avrupa’ya kaydı. Globalleşme yolunda atılan bu ilk adım şirketin gelecekteki başarılarının da temelini oluşturdu. Marka, geniş dağıtım ağı ve tecrübeli satış kadrosu ile rekabetçi pazardaki yerini aldı. Bu büyümeyi takiben yüksek Ar-Ge gücü ve üretim kapasitesi sayesinde, ürün gamı da genişleyerek farklı ihtiyaçlara çözüm sunan ev gereçleri ve endüstriyel ürünler alanında hizmet vermeye devam etti.

Üstün Alman teknolojisine sahip Fakir, bugün dünyada 80 ülkede tüketicilerle buluşuyor. Girdiği tüm pazarlarda güvenilir, yüksek kaliteli ve inovatif ürünleriyle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak, sektör liderliğini korumaya devam ediyor. Sayısı 20’ye ulaşan konsept Fakir Shoplar’ın yanı sıra, 7000’den fazla satış noktası ve online satış mağazasıyla tüm Türkiye’ye yayılan Fakir, güçlü teknik servis ağı ve plus servisleri sayesinde satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor.


Türkiye pazarına girdiği ilk günden bu yana elektrikli süpürge kategorisinde lider olan Fakir’in ürün gamında bugün 350’nin üzerinde çeşit bulunuyor. Elektrikli süpürgeler, dik ve şarjlı süpürgeler, buharlı temizleyiciler, ütüler, mutfak grubu küçük ev aletleri, akıllı pişiriciler, sıcak içecek hazırlama gurubu ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ısıtıcılar, vantilatörler, hava temizleyiciler, nem alma cihazları, nemlendirici cihazlar, elektrikli şofbenler markanın geniş ürün gamında yer alan ürünlerin başında geliyor.


Köklü geçmişinden aldığı güç ve öncülüğünün verdiği yenilikçilik anlayışı ile Fakir, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Şirketimizde görevlendirilmek üzere “Sosyal Medya Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
GENEL NİTELİKLER


 • Üniversitelerin lisans düzeyinde bölümlerinden mezun,
 • Sosyal Medya alanında en az 3 yıl tecrübeli,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 • Sorumlu olacağı kategoride bilgi ve deneyim sahibi,


İŞ TANIMI


 Fakir, Delonghi ve Braun markalarından sorumlu olarak;

 • Marka bilinirliği oluşturmak ve etkileşimi artırmak için iletişim stratejileri geliştirmek,
 • Medya planlama ve satın alma süreçlerini takip etmek,
 • Online ve offline iletişim ve reklam çalışmalarını takip ederek yürütmek; başta sosyal medya ajansının yönetimi ve süreç takibi olmak üzere medya satın alma, PR, kreatif ajans iş süreçlerinin takibi,
 • Etkinlik ve sponsorluk süreçlerini takip etmek,
 • Dijital dünyadaki trendleri takip ederek çalıştığı projelerde inovatif ve çözüm odaklı fikirler üretmek ve uygulamak,
 • Markanın rekabet avantajını güçlendirmek için tüketici ve iletişim faaliyetlerini takip etmek,
 • Online ve offline mecralarda kullanılacak tüm iletişim çalışmaları için kreatif fikir üretmek, metin önerilerinde bulunmak ve tasarım/video çalışmalarına destek olmak,
 • Departmanlardan gelen iletişim taleplerine uygun brief hazırlayarak ajans koordinasyonunu sağlamak,
 • Video prodüksiyon, senaryo yazımı, kurgu çalışmaları, influencer marketing gibi konularda ajanslarla koordineli çalışmak,
 • Yeni tedarikçi seçimlerinde araştırma, karşılaştırma, iletişim ve sözleşme süreçlerini yürütmek, mevcut tedarikçilerle birebir yürütülen çalışmaların ve faturalandırmaların girişini ve takibini yapmak,
 • Tüm pazarlama iletişim ve reklam faaliyetlerinin raporlarını hazırlamak,
 • İçerik platformlarında proje, reklam ve kampanya uygulama süreçlerini takip etmek, 
  Aday Kriterleri

  En az 2 yıl tecrübeli
  Üniversite(Mezun)
  Yapıldı, Yapılmadı, Muaf

  Sosyal Medya Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Sosyal Medya Uzmanı Sosyal Medya Uzmanı Maaşları Sosyal Medya Uzmanı Nasıl Olunur? Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

  Elektrikli Ev Aletleri / Dayanıklı Tüketim Ürünleri

  Hakkımızda

  Tam 84 yıldır dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen Fakir Hausgerate, H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. “Fakir”markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu. 1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Fakir Elektrikli Ev Aletleri, Saruhan Şirketler Grubu güvencesi ile Türkiye pazarına girerek Türk tüketicisi ile buluştu. Türkiye pazarına ilk olarak yağlı radyatörler ve halı yıkama makineleri ile giriş yapan markanın bugün 200’e yakın ürünü satılıyor. Kısa zamanda Türkiye’nin sevilen ve güvenilen markası olmayı başaran Fakir Hausgerate, tam 27 yıldır kaliteden ödün vermeden üstün Alman Teknolojisi ile Türk tüketicileri ile buluşmaya devam ediyor.

  Şirket Sayfasına Git
  Şirketin Aydınlatma Metni

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu - Personel Adayı Aydınlatma Metni6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) uyarınca, özgeçmişiniz ile verdiğiniz kişisel verilerinizi, veri sorumlusu olarak Fakir Elektrikleri Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş ve Nilco Temizlik Makinaları ve Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş tarafından işlenebilecektir.Verdiğiniz kişisel verilerinizi, çalışan adayı başvuru süreçlerinin yürütülmesi amaçları ile sınırlı, bağlantılı ve ölçülü olarak işleyeceğiz. Bu bilgileri rızanız ve onayınız olmadan 3. Kişilerle paylaşmayacağımızı bildirmek isteriz.Eğer Şirketimiz için uygun bir aday değilseniz, özgeçmişiniz aracılığı ile aldığımız verileri yalnızca istihdam süreçlerinde değerlendirilmek üzere kayıt sistemimize aktaracağımızı ve Mülakat sürecinde aldığımız bilgi ve notları, başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi halinde de 3 yıl süre ile tuttuktan sonra sileceğimizi ifade etmek isteriz.Şirketimizin websitesi üzerinden Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metnine ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir, Kanun çerçevesinde haklarınız ile ilgili taleplerinizi web sitemizdeki aydınlatma metninde belirtilen yöntemlerle “İlgili kişi bilgi talep formu” ile yazılı olarak tarafımıza iletebilirsiniz.Kişisel verilerinizin korunması bizim için hayati öneme sahiptir. Bu konuda gereken tüm önlemleri alacağımızı ve son derece şeffaf olmaya devam edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

  Detaylı Bilgi
  Yan Haklar

  Araba, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane, Bayram Yardımı.

  Sosyal Medya Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Sosyal Medya Uzmanı Sosyal Medya Uzmanı Maaşları Sosyal Medya Uzmanı Nasıl Olunur? Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları