Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Kalite Kontrol Güvence Mühendisi

Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Torbalı)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

271 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

271 başvuru

Departman

Kalite

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Çağdaş ve sağlıklı yaşamın kaçınılmaz bir parçası haline gelen temizlik kâğıdı ürünlerini tam entegre olarak üretmek amacı ile kurulmuş, Kâğıt ve Selüloz Sanayi sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız Europap Tezol, 2000 yılında Türk Sanayisi içinde Tezol Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur. %100 Selülozdan kağıt üretiminin yanı sıra geri dönüştürülebilir kağıtlardan da üretim yapabilen ilk üretim tesisimiz 2004 yılında İzmir Torbalı'da hizmete girmiştir. 2009 yılında Torbalı'da kurulan ikinci üretim tesisimiz ise %100 Selülozdan kağıt üretimi gerçekleştirmektedir. Hem Selülozdan hem de geri dönüştürülebilir kağıttan üretim yapan üçüncü makinamız, 2016 yılında Mersin'de üretime başlamıştır. Mersin’de kurulmakta olan 4. Makinamızın yatırımı devam etmektedir.

Firmamızın İzmir Torbalı Fabrikası’nda çalışacak aşağıdaki niteliklere uygun “Kalite Kontrol Güvence Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümleri 'nden mezun,
  • Kalite kontrol ve güvence süreçlerinde aktif olarak görev almış,
  • Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri İç Tetkikçi sertifikasına sahip,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Raporlama ve sunum becerisi olan,
  • MS Office ve SAP programlarını aktif kullanabilen,
  • İzmir’de ikamet eden ,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İŞ TANIMI

Giriş Kalite Kontrole tabi tutulan tüm kimyasal ve yardımcı malzemelerin ilgili kalite talimatları ve SAP kalite planlarına göre analizlerinin yapılarak uygunluk değerlendirmesinin yapılması, uygunsuzluk durumunda raporlarının düzenlenmesi

Kalite yönetim sistemleri kapsamında Dokümantasyon Sorumlusu vasfıyla

dokümantasyon sürecinin yönetimi ,

Belgelendirme ve müşteri denetimlerinde Entegre Yönetim Sistemleri Temsilcisine

destek olunması

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Muaf, Yapıldı

Kalite Güvence Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Güvence Mühendisi Kalite Güvence Mühendisi Maaşları Kalite Güvence Mühendisi Nasıl Olunur? Kalite Güvence Mühendisi Nedir? Kalite Güvence Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

Europap Tezol Kağıt, Türk Sanayisinin içinde yer alan Tezol Şirketler Grubu tarafından, 2000 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. İzmir Torbalı'daki ilk fabrikamız olan PM1 ile 2004 yılında faaliyete geçilmiştir. 2009 döneminde PM2'nin üretime geçmesi ve modernizasyon yatırımlarıyla üretim kapasitemiz artırılmıştır. Üçüncü fabrikamız PM3'ün 2015 yılının ilk yarısında devreye girmesi planlanmaktadır. Sektöründe ihracatta hızlı bir ivme yakalayan Tezol Kağıt, kaliteye olan bağlılığı sayesinde 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Sunacağı üstün kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Tezol Kağıt, 2013 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Kalite Belgesi'ni revize etmiştir. Bunun yanısıra, gıda teması ile ilgili hijyen belgesi ISEGA sertifikasyonundaki çalışmalarını bitirmiş, çevreye duyarlı firma olmanın gereği uluslararası FSC sertifikasyonu ile ilgili çalışmalarını başlatmıştır. Tezol Kağıt’ın 2007 yılından beri dört kıtada 20’ye yakın ülkeye yaptığı yarı ürün ve ürün ihracatı artarak devam etmektedir. İhracatın yapıldığı bölgeler arasında ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkaslar ve Afrika yer almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için oldukça hassas davranan Tezol Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 2009 yılı içerisinde "İlave Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 2007 yılı başında "Kağıt Geri Dönüştürme ve Mürekkep Sökme Tesisi"ni devreye alarak çevreci politikasını güçlendirmiştir. Firmamız sosyal sorumlulukları ve bağlı bulunduğu etik değerler bütünü içerisinde temizlik kâğıtlarında mamul ve yarı mamul alanı iç ve dış pazarlarında her geçen gün büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Erzak Yardımı.

Kalite Güvence Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Güvence Mühendisi Kalite Güvence Mühendisi Maaşları Kalite Güvence Mühendisi Nasıl Olunur? Kalite Güvence Mühendisi Nedir? Kalite Güvence Mühendisi İş İlanları