Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Çanakkale(Biga)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

75 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

75 başvuru

Departman

Kalite

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler ve İş Tanımı 

 •  Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,
 •  Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
 •  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,
 •  Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,
 •  MS Office programlarına hakim,
 • En az 2 yıl deneyimli
 • Entegre Yönetim Sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001), ISO 10002 ve standartları konusunda bilgi sahibi,
 • Tercihen dokümantasyon yönetim yazılımı olan QDMS program kullanım bilgi ve tecrübesi olan,
 • İç Tetkikçi Sertifikası sahip
 • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
 • Seyahat Engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş,
 • Biga/Çanakkale ’de ikamet eden veya edebilecek olan,

‘’Tekstil Mühendisi’’ aranmaktadır.


İŞ TANIMI

 • Tedarikçi firmalardan gelen hammadde ve malzemelerin girdi kalite kontrollerinin yapılmasını sağlayarak kabul, şartlı kabul ya da red süreçlerini gerçekleştirir, kalite kontrolüne ilişkin raporu hazırlar.
 • Girdi kontrol sonucu uygun kararı verilmesi durumunda hammadde ve malzemelerin sistem üzerinden depoya girişinin yapılmasını sağlar. Uygun olmayan ancak ilgili yöneticilerin onayı ile şartlı kabul kararı verilmesi durumunda tedarikçi firma tarafından şartlı kabulü ortadan kaldıracak düzeltme ve iyileştirmelerin yapılmasını sağlar. Red kararı verilmesi durumunda ise hammadde ve malzemelerin iade işlemlerinin yapılmasını sağlar.
 • Müşteri hizmetlerine bayilerden gelen hatalı malzemeleri kontrol ederek hatanın kaynağını tespit eder ve ilgili kişileri bilgilendirir.
 • Tasarım bölümünden gelen yeni kumaşların testlerinin yapılmasını ve Fabrikaya numune olarak gelen kumaşların numune kontrollerinin yapılmasını sağlar.
 • ISO 27001 Standardı Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'nin Bilgi Güvenliği politikası gereklilikleri ve hedefleri doğrultusunda uygulatılmasını sağlamakla sorumludur.
 •  İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularında yasal mevzuatlara göre belirlenmiş olan kurallara uygun olarak çalışır.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Tekstil Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tekstil Mühendisi Tekstil Mühendisi Maaşları Tekstil Mühendisi Nasıl Olunur? Tekstil Mühendisi Nedir? Tekstil Mühendisi İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri ( TC kimlik no, ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durum),- İletişim verisi ( adres, ev telefonu, cep telefonu, e-posta adresi),- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar, katıldığı kurslar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi/ seviyesi),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, çalışmak istenen bölüm, beklenen net ücret, referans verisi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun yetkilendirmiş olduğu insan kaynakları departmanı tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun, Rıfkı Tongsir Cd. No:107, 34841 Maltepe/İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Tekstil Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tekstil Mühendisi Tekstil Mühendisi Maaşları Tekstil Mühendisi Nasıl Olunur? Tekstil Mühendisi Nedir? Tekstil Mühendisi İş İlanları