Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Ataşehir)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

242 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

242 başvuru

Departman

Finans

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2002 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan DAIICHI Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş., sürücü ve yolcuların konforunu, sürüş güvenliğini artırmak ve onlara daha keyifli bir yolculuk yaşatabilmek amacıyla araç içi multimedya sistemleri tasarlayıp üretmektedir.

Daiichi alanında güçlü, inovatif ve global bir markadır.

Türkiye, Çin, İtalya, Hindistan, Brezilya ve Özbekistan olmak üzere 6 farklı ülkede iş geliştirme temsilcilikleri, üretim tesisi ve Bursa ve Gebze'de AR-GE merkezleri bulunan DAIICHI Elektronik, Türk Mühendislerinin geliştirdiği teknolojik ürünleri dünya üzerindeki otomobil üreticilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca ülkemizin önde gelen büyük ölçekli firmalarından Karel Elektronik ve Doğan Holding’in şirketimizin %75 hissesine sahip olduğu ortaklık yapısı içinde DAIICHI Elektronik marka olarak, her geçen gün daha da güçlenerek gelişmekte ve rekabet gücü yüksek teknolojik yatırımlar yapmaktadır.

Dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil eden DAIICHI Elektronik’in, otomotiv sektöründe Fiat, Tofaş, Ford, Hyundai, Stellantis, GM, Suzuki, Temsa, Karsan, BMC, Mitsubishi, Volkswagen ve Lancia, gibi büyük küresel oyuncularla iş birlikleri bulunmaktadır.

Bu yönde büyüyen organizasyonumuzun Ataşehir/ Ferhatpaşa lokasyonunda görev alacak  Kıdemli Finans Uzmanı arayışımız için aranan nitelik ve yetkinlikler aşağıda yer almaktadır.

 • Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun,
 • Finans ve tercihen bankacılık alanında 8 yıllık deneyime sahip, 
 • Yurtdışı Mutabakat yapabilecek,
 • Faktoring konularında ve bankacılık işlemlerine hakim, 
 • ERP Programı kullanabilen (Tercihen dinamo ERP Muhasebe Modülü),
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen, ileri derecede excel bilgisi olan,
 • Müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Planlama & organizasyon, takip ve raporlama, problem çözme, zaman yönetimi ve sonuç odaklılık yetenekleri gelişmiş,
 • İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (Yurtdışı konuşma ve yazışma yapabilecek.),
 • Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).

İş Tanımı

 • Yoğunlukla yurtdışı mutabakatların yapılması,
 • Günlük banka kayıtlarının tutulması,
 • Talimatların hazırlanması ve banka işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Haftalık ödeme planları ve nakit akış tablolarının oluşturulması ve takibinin sağlanması,


Aday Kriterleri

En az 8 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
Yapıldı
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Kıdemli Finans Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kıdemli Finans Uzmanı Kıdemli Finans Uzmanı Maaşları Kıdemli Finans Uzmanı Nasıl Olunur? Kıdemli Finans Uzmanı Nedir? Kıdemli Finans Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

2002 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan DAIICHI Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş., sürücü ve yolcuların konforunu, sürüş güvenliğini artırmak ve onlara daha keyifli bir yolculuk yaşatabilmek amacıyla kokpit elektroniği dikeyinde araç içi bilgi eğlence sistemleri, radyo gibi aktif bileşenler ile hoparlör, buton grupları gibi pasif bileşenleri geliştirmekte, OEM seviye üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye, Çin, İtalya, Hindistan, Brezilya ve Özbekistan olmak üzere 6 farklı ülkede iş geliştirme temsilcilikleri, üretim tesisi ve AR-GE merkezi bulunan DAIICHI Elektronik, Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojik ürünleri dünya üzerindeki otomobil üreticilerinin hizmetine sunmaktadır. Misyonumuz; DAIICHI Elektronik ailesi olarak, otomotiv endüstrisindeki müşterilerimiz için yazılım yoğun elektronik sistemler geliştiririz. Güçlü mühendislik ve yönetim altyapısına inanır, sürekli iyileştirme ve operasyonel mükemmelliği teşvik ederiz. Vizyonumuz; Şirketimizi, otomotiv endüstrisi için küresel bir elektronik sistem tedarikçisi haline getirmektir. Temel İlke ve Değerlerimiz; Takım çalışması ve saygı, müşteri odaklılık, sinerji, profesyonellik ve uzmanlık, sürekli iyileştirme, yenilik

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane.

Kıdemli Finans Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kıdemli Finans Uzmanı Kıdemli Finans Uzmanı Maaşları Kıdemli Finans Uzmanı Nasıl Olunur? Kıdemli Finans Uzmanı Nedir? Kıdemli Finans Uzmanı İş İlanları