Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Ürün Müdürü

BIOTA LABORATUVARLARI

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Pazarlama

Pazarlama

Başvuru Sayısı

549 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

549 başvuru

Departman

Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  PAZARLAMA DEPARTMANIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE
 

  • ÜNİVERSİTELERİN İŞLETME, İKTİSAT, EKONOMİ VE BENZER FAKÜLTELERİNDEN MEZUN,
  • TERCİHEN FMCG, KOZMETİK VEYA DERMAKOZMETİK SEKTÖRÜNDE CİLT /CİLT BAKIM ÜRÜN MÜDÜRLÜĞÜ KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ,
  • SORUMLU OLDUĞU ÜRÜN GRUPLARININ SATIŞ, PAZAR PAYI VE TÜKETİCİ VERİLERİNİ, PAZAR ARAŞTIRMALARINI, DAĞILIM VE RAKİP FAALİYETLERİNİN GELİŞİMİNDE MARKA MÜDÜRÜNE YARDIMCI OLACAK,
  • ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, RAPORLAMADA UZMAN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
  • YARATICI, YENİLİKÇİ, PROBLEM ÇÖZME YETENEĞİ OLAN,
  • ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTEREBİLEN,
  • SÜREKLİ GELİŞME VE ÖĞRENMEYE AÇIK,
  • ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE TERCİHEN ALMANCA BİLEN,
  • ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ (Erkek Adaylarda)
  • TERCİHEN İSTANBUL'UN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN,


 

ÜRÜN MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı

Ürün Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Müdürü Ürün Müdürü Maaşları Ürün Müdürü Nasıl Olunur? Ürün Müdürü Nedir? Ürün Müdürü İş İlanları
BIOTA LABORATUVARLARI

Kozmetik / Dermokozmetik

Hakkımızda

BIOTA Laboratuvarları kurulduğu günden itibaren bitki uzmanlığıyla geliştirdiği ürünlerle dünya markaları yaratma hedefinde hızla ilerlemekte, sağlık ve güzellik sorunlarına etkin ve uzun vadeli bitkisel çözümler üretmektedir. Inovatif, kalitesi ve etkinliği kanıtlanmış, gücünü doğadan alan ürünler geliştirmeyi amaçlayan BIOTA Laboratuvarları bulunduğu pazarlarda lider, dünyada da kabul gören markalara sahiptir. BIOTA Laboratuvarları tarafından üretilen ürünler, Türkiye’nin seçkin üniversiteleri ile ortaklaşa yürütülen klinik araştırmaların ardından, dünyanın önde gelen bağımsız laboratuvarları tarafından yapılan klinik değerlendirmelerle etkinlik ve güvenlilik testlerinden geçmektedir. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan BIOTA Laboratuvarları, doğanın sınırsız yararını sunduğu bitkilerle en son teknolojiyi titizlikle bir araya getiriyor. Ürünlerinin kalitesinde ve faaliyetlerinin her aşamasında mükemmeli yakalamayı hedefleyen BIOTA Laboratuvarları, bilimsel tabanlı AR-GE çalışmalarıyla teknoloji ve doğayı buluşturarak tüketicilerin çeşitli beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Yeni ürünlere yönelik olarak her ay yüzlerce deneme yapılan AR-GE laboratuvarlarında çalışma prensipleri “Bitkisellik”, “Buluşçuluk” ve “İnovasyon”dan oluşmaktadır. Tüm ürünlerini uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda piyasaya sunan BIOTA Laboratuvarları, AR-GE çalışmalarına her yıl yüksek bütçeler ayırıyor. Bu sayede, henüz faydaları ortaya çıkarılmamış pek çok bitkinin insan sağlığı ve güzelliği üzerindeki etkilerinin keşfedilmesi amaçlanıyor. BIOTA Laboratuvarları, BIODER, BIOXCIN, NUTRAXIN ve BIOBABY ile Türkiye çapında 24.000’den fazla eczanede yer alırken BIOBLAS, RESTOREX ve PROXENTIN markaları ile market kanalında yerini almaktadır.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

BIOTA BİTKİSEL İLAÇ VE KOZMETİK LABORATUARLARI A.Ş İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında BIOTA A.Ş Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri ( TC kimlik no, ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durum),- İletişim verisi ( adres, ev telefonu, cep telefonu, e-posta adresi),- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar, katıldığı kurslar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi/ seviyesi),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, çalışmak istenen bölüm, beklenen net ücret, referans verisi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak BIOTA A.Ş ’nin yetkilendirmiş olduğu insan kaynakları departmanı tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre BIOTA A.Ş ’nin, Emek Mahallesi Sivat Yolu Caddesi NO:9 Sancaktepe /İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Araba, Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Giyim Yardımı.

Ürün Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Müdürü Ürün Müdürü Maaşları Ürün Müdürü Nasıl Olunur? Ürün Müdürü Nedir? Ürün Müdürü İş İlanları