Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Tıbbi Mümessil

Bio-gen İlaç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli(Gebze), Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Yalova, Karabük, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Sağlık

Sağlık

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Sağlık

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye genelinde

 • En az Yüksekokul mezunu,
 • Tercihen, ilaç sektöründe en az 1 yıl deneyimli
 • Tercihen, Ortopedi, Fizik Tedavi ve Nöroloji alanında tecrübeli ve portföyü olan
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • İletişim gücü ve sunum becerisi yüksek,
 • Hedef ve sonuç odaklı, doktor çalışması konusunda yetenekli
 • İkna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • MS Ofis programları ve bilgisayar kullanımında etkin,
 • Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Sürücü belgesi olan ve araç kullanım deneyimine sahip,
 • Tercihen en az orta düzey İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, tıbbi mümessil takım arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : Orta, Yazma : Orta, Konuşma : Orta)
B sınıfı

Tıbbi Mümessil pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Mümessil Tıbbi Mümessil Maaşları Tıbbi Mümessil Nasıl Olunur? Tıbbi Mümessil Nedir? Tıbbi Mümessil İş İlanları
Hakkımızda

BİO-GEN İLAÇ SAN.TİC.LTD. ŞTİ. 2000 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurulmuş olan BİO-GEN İLAÇ SAN.TİC.LTD. ŞTİ. Türk İlaç Sektörüne ortopedi, fizik tedavi, hematoloji, onkoloji ile hizmet sunmaya başlayarak gastroentroloji, oftalmoloji, endokronoloji ve kadın doğum alanlarını da çalışmalarına ilave etmiştir. Halen 18 il merkezinde toplamında ise tüm Türkiye'ye yapmış olduğumuz rutin ziyaretlerimizle tıp doktorlarımıza ve dolayısıyla tüm Türk halkına güven ve kaliteyi birlikte sunan hizmetler götürmekteyiz. MİSYONUMUZ Bio-gen Ilaç Sanayi olarak misyonumuz, hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve her geçen gün ilerleyen tıbbın gelişimini takip ederek yeni tedavi seçenekleri sağlayan en gelişmiş ürünlerle Sağlık sektörüne katkıda bulunmaktır; bu amaç çerçevesinde hedefimiz iyileştirici niteliklere sahip olan sağlık hizmetlerimizi bu alanda ilerlemeyi ve kariyer yapmayı kendine hedef edinmiş olan mesai arkadaşlarımızla etik kurallar çerçevesinde Türk tıbbına sunmaktır. VİZYONUMUZ uluslararası firmaların temsilciliği, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, memnuniyet yaratmadaki kararlılığı, hep daha iyiyi hedefleyen ekibi ve buna katkıda bulunan çağdaş altyapısı Sağlık sektöründe uluslararası üne sahip firmalarla çalışan Bio-gen İlaç Sanayi olarak benimsemiş olduğumuz vizyon ile kuruluşumuzdan itibaren ürün skalamızı geliştirerek hep daha iyi ve daha kaliteli ürünlerle Sağlık sektörüne hizmet vermek için kısa zamanda kat ettiğimiz yolun aynı doğrultuda daha da fazlasını kat ederek başarılarımızın devamını getireceğiz. Bu kısa zaman zarfı içersinde ciddi bir başarı yakalayan firmamız yukarıda belirtilmiş olan alanlardan başka alanlarda da faaliyet göstermek ve en iyiyi bu alanlara taşımak amacı ile kayda değer bir performans göstermektedir ve şuna inanmaktadır ki Türk halkının sağlığı üzerinde bir değer bulunmamaktadır.

Şirket Sayfasına Git

Tıbbi Mümessil pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Mümessil Tıbbi Mümessil Maaşları Tıbbi Mümessil Nasıl Olunur? Tıbbi Mümessil Nedir? Tıbbi Mümessil İş İlanları