Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Dış İlişkiler

Dış İlişkiler

Başvuru Sayısı

120 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

120 başvuru

Departman

Dış İlişkiler

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Beauty, Fashion, Forever sloganıyla yola çıktığımız hikâyemizde amaç odaklı ve inovasyonları takip ederek, geleceğe uygun bir iş modelini sahipleniyoruz. Şirketimiz olarak sürdürebilir güzellik anlayışıyla iddialı hedeflerimiz doğrultusunda ürün kategorilerimizle de hedeflerimizi destekleyecek stratejiler geliştirmeye devam ediyoruz. BFF Kozmetik olarak misyon sahibi amaçlara dayalı hedeflerimizle 44 yılı aşkın süredir güzellik, kalite ve hijyen standartlarına bağlı olarak büyümeye devam eden lider kozmetik markası olmaktan gurur duyuyoruz. 2010 yılından bu yana kozmetiğin birçok alanında yılda 10.000 ürün formülasyonu ile teknoloji labotuvarları ve sürekli gelişen Ar-ge çalışmalarıyla sektörde öncülük eden markamız BFF Global; kendi markaları ve geniş uluslararası Private Label üretim ve ürün tasarımlarıyla tüm Dünya’yı etkilemeye devam ediyor.

GELECEĞE MİRAS MARKALARIMIZ

Yenilikçi konsepti, doğaya saygılı formüllerimizle sağlıklı güzellik anlayışını benimseyen Pielor ve Petite Masion markalarımızla kozmetiğin bütün kategorilerinde kişisel bakım, saç bakım,  dermokozmotolojik ürünler, bebek grubu, el ve ayak bakım grubu, ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri, parfüm, oda kokuları olmak üzere yüzlerce seçeneği ile gelişmeye ve ayrıcalıklar sunmayı önemsiyoruz.

İstanbul Tuzla’da konumlandırdığımız tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlerde  ekibimize 3 yeni takım arkadaşı aramaktayız.

 • Aranan Kriterler
 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği lisans programlarından mezun,
 • İngilizce dil bilgisi iyi ve ileri seviyede olan,
 • Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan,
 • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,
 • Analitik düşünebilen, gelişime açık, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi
 • Planlama becerisi ve zaman yönetim yetkinliğine sahip, 
 • Kişisel motivasyonu yüksek,
 • İnisiyatif alma ve detaylara dikkat becerisine sahip,


Servis Güzergahları; 

 • Ömerli (Anadolu Yakası)
 • Tuzla, İçmeler, Şekerpınar, Orhanlı, Kaynarca,
 • Pendik, Viaport , Samandıra , Kartal Köprüsü, Maltepe, Küçükyalı, Kavacık


Çalışma Saatleri

 • Hafta içi 5 gün : 07:00 - 17:00 
 • Cumartesi-Pazar Tatildir


Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Mezun)
İngilizce(Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Kimyager pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kimyager Kimyager Maaşları Kimyager Nasıl Olunur? Kimyager Nedir? Kimyager İş İlanları
Hakkımızda

BFF Kozmetik, 2010 yılında, kozmetik ürünlerin tasarlanması, üretilmesi, pazarlanması ve satışını hedefleyerek; 45 yıllık bir deneyimin ürünü olarak kurulmuştur. Ar-Ge, Grafik Tasarım, Satın Alma, İthalat & İhracat, Pazarlama ve Depolama Birimlerinin aynı çatı altında olduğu toplam 10.000 m² entegre üretim tesisine sahip olan BFF Kozmetik, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’ne konumlanmıştır. PIELOR markası altında 27 kategoride 300’den fazla ürün mevcuttur. Saç, cilt, vücut ürünlerinden güneş, bebek ürünleri ve parfüme kadar oldukça geniş bir portfolyoya sahip olan BFF Kozmetik, kendi markasına sahip olmanın yanı sıra yerel ve uluslararası markalar için PRIVATE LABEL projeler gerçekleştirmektedir. PIELOR ihracatı yapılan ülkeler her geçen gün artmaktadır. BFF Kozmetik 7 kıtada, başta Orta Doğu, Fransa, İngiltere, İtalya, Bulgaristan, Almanya, Amerika ve hatta Baltık ülkeleri olmak üzere, 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürünlerimiz Douglas, Müller, Manor, Carrefour, Auchan, Maxima, Géant, Konzum ve DM gibi dünya çapındaki zincir mağazalarda mevcuttur.

Şirket Sayfasına Git

Kimyager pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kimyager Kimyager Maaşları Kimyager Nasıl Olunur? Kimyager Nedir? Kimyager İş İlanları