Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Deprem İstihdam Seferberliği - Uzun Dönem Stajyer

Axa Sigorta A.Ş

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Beşiktaş)

Uzaktan / Remote

Uzaktan / Remote

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Yarı Zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Departman

Sigorta

Sigorta

Başvuru Sayısı

123 başvuru

Çalışma Şekli

Yarı Zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Başvuru Sayısı

123 başvuru

Departman

Sigorta

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

AXA Sigorta Türkiye ve AXA Hayat Emeklilik olarak 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve devam eden depremlerin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Depremlerin açtığı yaraları hep beraber sarabilmek adına, gençlerimiz için oluşturduğumuz ek stajyer kadrolarıyla depremden etkilenen gençlerimize bir nebze destek olmak için çalışıyor, İstihdam Seferberliğine biz de katılıyoruz.

Uzun Dönem Staj Katılım Şartları

  • Üniversitede örgün eğitimi devam eden, 3. sınıf öğrencisi olan
  • 11 ay boyunca uzun dönem staja devam edebilecek
  • Haftada en az 3 tam iş gününü staja ayırabilecek
  • 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'na göre depremden etkilenen iller olarak kabul edilen Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ illerinde kendisi ve/ya 1. dereceden yakını (anne, baba ya da kardeş) “afetzede” olarak değerlendirilen
  • 11 ilin dışında okuyan ve 1. dereceden yakını (anne, baba ya da kardeş) “afetzede” olarak değerlendirilen adaylarımız başvuru yapabilir


*Öğrenim sürecinde Zorunlu Stajı olan adaylarımız çalıştıkları birimlerde stajlarını yapabilecekler.

*Çalışma süreçleri içinde SGK, Yemek ödemesi şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

*Yerleştirme yapılacak şehirler Ankara,Adana,Antalya,Bursa,İstanbul,İzmir,Samsun

*Uzaktan çalışma imkanı bulunmaktadır.

#depremistihdamseferberligi

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Öğrenci)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

AXA’nın var olma nedeni insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için onları desteklemektir. Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisi olarak, amacımız insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için onlara destek olmaktır. Bu amaç, her çalışanımızın paylaştığı ortak bir hedeftir. Müşterilerimiz her işimizin odağında yer alır. Müşterilerimize ürün ve hizmetlerimize nerede nasıl ve ne zaman sahip olabilecekleri konusunda, daha fazla seçenek ve yenilikler sunabilmek, bunu yaparken de kalite, mükemmellik ve güçlü bir finansal dayanak sağlamak için çabalıyoruz. Bu Amacımızda çalışanlarımızın rolü ise yadsınamaz... Değerlerimiz, Vizyonumuz ve Ötesi Müşterilerimizin en önemli önceliğimiz olması hikayemizin sadece bir parçası. Her gün daha ileriye gidebilmek için 4 temel değerimizden güç alıyoruz: Önce Müşteri, Dürüstlük, Cesaret ve Tek AXA. Büyük bir heyecan ile müşterilerimiz için sadece “ hasar ödeyen” bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek “çözüm ortağı” olmaya çalışıyoruz. AXA Sigorta olarak Türkiye’de Sigortacılığın 4.0’ı olmak hedefindeyiz. Bunun için en çağdaş yaklaşımlarla ve teknoloji ile besleniyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın ortak hedefi sahiplenerek ilerlemeleri ise şirket başarımızın temelini oluşturuyor. Kalite Anlayışımız Misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini arttırmak, daima 'EN İYİ' olmaktır. "En iyi" olmaktan anladığımız; • Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, • Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, • Referans olarak gösterilen,bir şirket olmaktır. Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz; • Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, • Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, • Daima ulaşılabilir olmak, • Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, • En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır. Peki ya Sen, Üst üste 5 yıl Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında olan bu büyük ailede olmaya var mısın?

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik.

Axa Sigorta A.Ş İş İlanları

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları