Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Antalya, İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Hizmet

Hizmet

Başvuru Sayısı

721 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

721 başvuru

Departman

Hizmet

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

İnsan Kaynakları alanında çağdaş bir uygulama olan -EAP-Employee Assistance Programme- Çalışan Destek Programı, ülkemizde kurumsal anlamda AVİTA Çalışan Destek Hizmeti ile başlatıldı. Ülkemizin ilk Çalışan Destek Programını sunan şirketimizin Antalya veya İstanbul ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan tam zamanlı çalışabilecek psikolog arayışımız mevcuttur.

 

  • 4 yıllık fakültelerin Psikoloji bölümlerinden mezun,
  • Tercihen Klinik Psikoloji Yüksek Lisansa sahip,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Planlı, titiz, organize çalışan ve çok iyi takip yapabilen,

İŞ TANIMI

Mülakat sürecinde başarılı bulunan adaylar, psikolojik danışmanlığın yanı sıra, başvuranların gerektiğinde uzman psikolog veya psikiyatra yönlendirilmesi, konuyla ilgili literatürün takip edilmesi ve tercümelerin yapılması, departmanın ve yeni ürünlerin geliştirilmesi gibi görevlerden sorumlu olacaktır. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Klinik Psikolog pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Klinik Psikolog Klinik Psikolog Maaşları Klinik Psikolog Nasıl Olunur? Klinik Psikolog Nedir? Klinik Psikolog İş İlanları
Hakkımızda

Remed Assistance 1993 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Remed Assistance, İstanbul, Antalya ve Kahire'de bulunan alarm merkezlerinin yanı sıra Moskova'daki temsilciliği ile birlikte dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat yol, konut, iş yeri ve seyahat sağlık asistans hizmetleri organize ediyor. Dünya çapında 140 bağımsız asistans şirketinin üye olduğu bağımsız bir kuruluş olan International Assistance Group (IAG)’un hem kurucu üyesi hem de çekirdek ortağı olarak, araç ve sağlık asistansa dair ihtiyaç duyulan her türlü asistans hizmetini anlaşmalı binlerce hizmet birimiyle Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti prensibiyle yürütüyor. AVİTA ile kurum çalışanlarına ve onların ailelerine yönelik hizmetlere ek olarak, Remed Etikhat markasıyla onlarca farklı sektörden milyonlarca insanın hayatına dokunuyor. Remed Health markasıyla sağlık turizmi sektörüne değer katıyor. Avita Çalışan Destek Hizmetleri (7/24) Avita, 2007 yılından bu yana "Mutlu Çalışanlar, Mutlu Şirketler" mottosuyla başarı yolculuğunu sürdürüyor. Geliştirdiği Çalışan Destek Programı kapsamında Fortune Global 500 şirketlerinin %20’sine hizmet sunan Avita, 1.200.000 çalışana ve aile bireylerine destek oluyor. Zengin hizmet yelpazesinde yer alan psikolojik, hukuki, tıbbi, sağlıklı beslenme ve genel bilgi danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere 12 farklı alanda şirketlere ve çalışanlarına değer katıyor. Remed Etikhat (7/24) Remed Etikhat, 2009’dan bu yana, perakendeden hızlı tüketime, telekomünikasyondan üretime birçok sektörde Türkiye’nin en itibarlı markalarına sunduğu kurumsal etik süreç danışmanlığı ve Etikhat raporlama hizmetleriyle iş yerinde dürüst bir iş ahlakının tesis edilmesine katkıda bulunuyor. Remed Health Bünyesinde önde gelen hastaneleri, tıbbi hizmet sağlayıcıları, doktorları, hemşireleri ve vaka yöneticilerini barındıran geniş ağ gücüyle, 7/24 çok dilli alarm merkezine sahip olan Remed Health, tüm dünyada uluslararası hastalara sunduğu katma değerli hizmet paketleriyle sağlık turizmine değer katıyor.

Şirket Sayfasına Git

Klinik Psikolog pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Klinik Psikolog Klinik Psikolog Maaşları Klinik Psikolog Nasıl Olunur? Klinik Psikolog Nedir? Klinik Psikolog İş İlanları