Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni

AquaAna Meşrubat A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 5 yıl tecrübeli

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

192 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 5 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

192 başvuru

Departman

Satış

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi

Gümüş Su, 1985 yılından itibaren ambalajlı su sektöründe bilinen, tanınan ve sektörün ilklerinden olan bir markadır. Gümüş Su’nun kaynak kalitesi, yüksek teknolojik yapıya sahip üretim tesisleri ve kurumsal yapısı ile Bursa Mustafakemalpaşa’da bulunan şişeleme tesisi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Gümüş Su olarak, zincir mağazaların merkezi yönetimi ve işleyişi konusunda tecrübe sahibi “Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi” arayışındayız. Bu role getirilecek yeni ekip arkadaşımızın içecek veya gıda sektöründe tecrübeli olmasını bekliyoruz. Bu role başvuracak adaylardan beklediğimiz tüm asgari şartları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

·        Lisans Mezunu

·        İçecek veya Gıda sektöründe en az 5 yıl tecrübeli

·        Bölgesel müşteri bilgisine sahip

·        MS Office programlarına hakim

·        İyi derecede İngilizce bilen

·        Sonuç odaklı

·        İletişim , Satış ve Pazarlık becerileri güçlü

·        Şirket hedeflerini ve KPIs gerçekleştirmesi

·        Planlama ve Koordinasyon yetkinliği kuvvetli

·        Prezentabl ve temsil yeteneği yüksek

·        Seyahat engeli olmayan

·        Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış

·        İstanbul’ da ikamet eden

Sorumluluk Alanları

Firmamızı Zincir Mağaza müşterilerimiz nezdinde temsil etmekten sorumlu olmanız beklenmektedir. Şirket tarafından belirlenmiş satış stratejilerini uygulamanız, satış noktaları ile ilişkileri ve ticareti yönetmeniz ve yeni müşteriler edinmeniz beklenecektir. Sorumlu olduğunuz müşterilerde satış hacminin gelişmesini sağlamak, aktivite uygulaması ve raf fiyatları dengesini oluşturmanız, ilgili müşteriler ile yıllık anlaşmaları yapmanız, sorumlu olduğunuz satış noktalarının sipariş, tahsilat, maliyet, iade ve stok yönetimi yapmanız, fırsatları ve riskleri görerek sorumluluk alanında satışları arttıracak çalışmalar yürütmeniz, faaliyetleriniz ile ilgili araştırmaları, analizleri yapmanız ve rapor haline getirmeniz sizden beklenen çalışmalardır.

 

Sonuç odaklı başarı ölçümünü benimsediğimiz için, bu pozisyonda çalışacak, yukarıda saydığımız kriterleri sağlayan adayların başvurularını bekliyoruz.”

 

 

 

 

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni Maaşları Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni Nasıl Olunur? Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni Nedir? Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları