Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Uzman Yardımcısı

Altınbaş Üniversitesi

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

610 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

610 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


 • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
 • Tercihen üniversitelerde ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını ve web sitesi kontrol panelini iyi seviyede kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,
 • Etkili iletişim becerilerine sahip,
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Üniversitemizin Mahmutbey yerleşkesinde görev alabilecek.

 

 

İş Tanımı

 • Lisansüstü programlardaki yerli ve yabancı uyruklu öğrencilerin başvuru, kayıt kabul, eğitim ve mezuniyet süreçlerinin yürütülmesi ve takibini gerçekleştirmek.
 • Lisansüstü Eğitim Enstitüsün diğer birimler ile arasındaki koordinasyonu sağlamak.
 • Lisansüstü Eğitim Enstitüsü öğrencileri için Oryantasyon programlarında ihtiyaç olan gerekli sunumları hazırlamak ve oryantasyonu planlanlamak.
 • Lisansüstü web sayfasında gerekli güncelleme ve duyuruların yapılmasını sağlamak.
 • Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ile koordineli ve mevzuata uygun olarak düzen içinde çalışmak.
 • Ders ve sınav programlarının hazırlama işlemlerini başlatmak, komisyonca hazırlanan ve kurulda onaylanan programı ilgililere bildirmek, öğrencilere ilanı ile otomasyona girilmesini sağlamak.
 • Dersler, sınıflar ve ilgili sistem üzerinde bilgilerini güncellemek, yeni gelenlerin girişlerini yapmak, " Enstitü Yönetim Kurulunda görevlendirilmesi onaylanan Öğretim üyelerinin (DSÜ ve ek ders veren) bilgi ve belgelerini toplamak ve İK ya bildirmek.
 • Uzmanlık alanı ile ilgili dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri ve uygulamaları izlemek ve AÜ uygulamalarını bu yönde geliştirici önerilerde bulunmak.
 • Yöneticisi tarafından verilen hedefler ve yön doğrultusunda kendisinin ve kurumun gelişimi konusunda çalışmalar yapmak.

 

 

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı

Enstitü Sekreteri pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Enstitü Sekreteri İş İlanları
Hakkımızda

2008 yılında Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından “İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi” adıyla kurulan üniversitemiz, 2017 yılında yapılan isim değişikliğiyle, yoluna “Altınbaş Üniversitesi” adıyla devam ediyor. Merhum iş adamı Mehmet Altınbaş’ın “eğitime yatırım vasiyeti” üzerine kurulan Altınbaş Üniversitesi, Altınbaş Ailesi için her zaman en kıymetli sosyal sorumluluk mirası oldu. İsim değişikliği ile birlikte Altınbaş Holding'in gücünü arkasına alan Üniversite, bu itici güçle, yeni ve rekabetçi hedeflerine daha hızlı ve güvenle yürümeye başladı. İlk öğrencilerini, 2011-2012 akademik yılında alan Altınbaş Üniversitesi, kısa zamanda gerçekleştirdiği atılımlarla uluslararası bir araştırma üniversitesi olma yolunda hızla ilerledi. Bu bağlamda alınan patentler, TÜBİTAK projeleri ve uluslararası kongrelerde gerçekleştirilen liderliklerle bilim alanında katma değer yaratmayı sürdürdü. Bünyesinde 9 Fakülte, 1 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ve 2 Yüksekokulu bulunan Altınbaş Üniversitesi, toplamda 26 lisans, 11 ön lisans, 24 yüksek lisans ve 8 doktora programı ile öğretime devam ediyor. Uluslararası bir bilim yuvası olma hedefi kapsamında, üniversite bünyesinde eğitim gören 10 binin üzerindeki öğrencinin 3 binden fazlasını, dünyanın 88 farklı ülkesinden gelen öğrenciler oluşturuyor. Altınbaş Üniversitesi, evrensel bilgiye değer katan güçlü akademik kadrosu, uluslararası yapısı ve birliktelikleri ile öğrencilerin ufkunu sürekli geniş tutmalarını sağlayan, girişimci, yenilikçi ve rekabetçi bir üniversite vizyonuyla eğitim olanaklarını artırıyor ve mezunlarıyla profesyonel iş dünyasındaki yerini güçlendiriyor. Eğitim gündemini ve teknolojiyi dünyadaki diğer kurumlarla birlikte eş zamanlı izleyen, sürekli gelişim metodolojisiyle süreçlerini güncel tutan Altınbaş Üniversitesi; yenilikçiliği ve özgür araştırma imkanını destekleyen, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden, çözüm öncelikli üniversite olma misyonuyla hizmet vermeyi sürdürüyor.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane.

Enstitü Sekreteri pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Enstitü Sekreteri İş İlanları