İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)

İş Yerinde

İş Yerinde

1 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

667 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

667 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sen de Al Nalburiye ailesine katılmak ister misin?

Biz Al Nalburiye ekibi olarak hırdavat, nalburiye malzemelerinin yanı sıra birçok sektöre bağlı ürünlerin ticaretini yapmaktayız. 

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusun da yurt içi veya yurt dışın da ürünlerimizin teklif çalışmaları ile tedarikçi iletişimi,  sevkiyat takibi ve tahsilat iletişimlerin de müşterilerimiz ile bağlantıda kalmak , temsilcilerimizin esas işlerini oluşturmaktadır Yapı ve hırdavat malzemeleri konusunda tecrübeli olmanız  başvuran cv ler içerisinde öncelik tanınıcaktır. Sektörümüz de tecrübeniz bulunmuyor ise başvurunuz "yetiştirilmek üzere" pozisyonu olarak mağaza yada kurumsal ofis çalışması olarak değerlendirmeye alınıcaktır.

İlgili niteliklere sahip olduğunuzu ve şirketimizin  iş gelişimin de öncü olacağınıza inanıyor iseniz  başvurunuzu yapabilir, en kısa zamanda inceleyeceğimiz cv'nle ilgili tarafımızdan geri dönüş alabilirsiniz.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Kurumsal Satış Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Satış Sorumlusu Kurumsal Satış Sorumlusu Maaşları Kurumsal Satış Sorumlusu Nasıl Olunur? Kurumsal Satış Sorumlusu Nedir? Kurumsal Satış Sorumlusu İş İlanları