Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

2-A Otomotiv- 2.El Araç Alım ,Satım Temsilcisi

2-A İnşaat Mühendislik Turizm Otomotiv San Tic Ltd Şti

İlan yayından kaldırılmıştır!
Diyarbakır

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

184 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

184 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2-A Otomotiv, ekibe katılacak dinamik, meraklı, yeni başarılara katkıda bulunmak için heyecanlı çalışma arkadaşlarını aranıyor!Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 

Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, 

MS Office programlarına hakim, 

İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek, 

Dikkatli, sistemli, konusunda uzman ve detaylara önem veren, 

İş takibi ve sonuçlandırması konusunda yetkin, 

Zaman yönetimi becerisi olan, 

Seyahat engeli olmayan,

Oto ekspertiz ve araç alım-satım ve satış destek süreçlerinde deneyimli,

 

İş Tanımı  

Potansiyel müşterilerle iletişimin yürütülmesi, 

Satın alma süreçlerinin sorunsuz ve ilgili departmanlarla koordineli şekilde yürütülmesi, 

Satın alma sürecinin iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak,

Alternatif tedarikçiler bulmak.

Aday Kriterleri

3 - 7 yıl arası
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Araç Alım Satım Fiyatlandırma Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araç Alım Satım Fiyatlandırma Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

HAKKIMIZDA 2010 yılında otomotiv alanında bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan 2-A Grup Otomotiv, kuruluşundan günümüze süregelen kaliteli ve yenilikçi uygulamalarıyla sektörde saygın bir yer edinmiştir. Ulusal ölçekte araç kiralama, ikinci el araç alım-satımı, ekspertiz ve değerleme hizmeti, araç sigortası alanlarında Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla iş birliği yürütmekte, kullanıcı öncelikli stratejilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde öncü olmaktadır. Global markalarla ortaklık kültürü 2-A Grup Otomotiv, ülkemizin en köklü şirketlerinden biri olan Anadolu Grup ile kurumsal anlamda iş birliği içerisindedir. Araç kiralama alanında Garenta, ikinci el araç alım satımı konusunda ikinciyeni.com, ekspertiz ve değerleme alanında Carwiz markalarının bayiliklerini yürütmektedir. Ayrıca uluslararası araç kiralama markası olan Hertz’in de bayilik hizmetini vermektedir. Söz konusu alanlarda Anadolu Grup güvencesi ile kullanıcılara güvenli hizmet sunmakta, tüketici lehine yeni nesil birçok uygulamayı hayata geçirmektedir. Kurumsal kültürle gelişen markalarımız 2-A Grup Otomotiv, Anadolu Grubu ile çalışmakla birlikte sektörde kendi markalarını yaratarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Perla Araç Kiralama ile İstanbul Otostat ofisinde filo kiralama hizmeti vermektedir. Yine 2-A Grup markası olan Sigortanom ile tüketicilerin sigorta ihtiyaçlarına yanıt olmaktadır. 2-A Grup Otomotiv, faaliyetlerini Diyarbakır, Denizli, Mardin, Konya ve İstanbul’da yürütmekte, ülke çapında geniş bir alana hitap etmektedir. Dinamik yapı, kurumsal kültür Global markalarla iş birliği kültürü, tüketici ürünlerinde marka güvenilirliği, güçlü kurumsal yönetim anlayışı ile faaliyette bulunduğumuz her alanda yüzümüz ileriye dönük… Sürdürülebilir kalite ve kurumsal yapımızı, yeniliğe ve ilerlemeye açık dinamik bir anlayışla zirveye taşımayı hedefliyoruz. Hayatlarına dokunduğumuz tüketicilerde değer yaratmak, hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmek, bölge ve ülke ekonomisini ilerleten kaldıraç olabilmek, sektörümüze yön verecek yenilikçi uygulamalara imza atmak temel ilkelerimizi oluşturuyor.

Şirket Sayfasına Git

Araç Alım Satım Fiyatlandırma Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Araç Alım Satım Fiyatlandırma Danışmanı İş İlanları